Wpis z mikrobloga

@maciejosky: zacznij kolekcjonować lego speed champions, nie dość, że się fajnie układa to jeszcze to jakoś potem wygląda na półce jak fajnie zaaranżujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciejosky z Audi bym jeszcze poczekał, to zestaw z tego roku i jeszcze sobie stanieje spokojnie poniżej 500 ale to w przyszłym roku bo teraz gorączka przedświąteczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A czy fajny to nie wiem bo nie składałem ¯_(ツ)_/¯

Edit. A w zasadzie to powinien wręcz stanieć do 400 tak myślę
  • Odpowiedz
@maciejosky: i tak będziesz później zbierał i kupował wszystko co sie nadarzy albo jak popijesz i kurier z paczką przyjdzie kilka dni później a nie będziesz nawet wiedział, że kupowałeś lego. skończy sie to dopiero jak zacznie brakować miejsca na półkach, ale teraz modne jest też wieszanie na ścianach xD
Ja bym te Audi odpuścił, nie podoba mi sie wcale, te Bugatti co kolega wyżej polecił jest fajne i na rebrickable
hanys1dwa3 - @maciejosky: i tak będziesz później zbierał i kupował wszystko co sie na...

źródło: Polish_20231209_052810079

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@hanys1dwa3 boję się, żeby za chwilę portfel się nie odchudził za mocno. Dlatego kupiłem na początek wywrotkę za 40 ziko xD Ale chyba będzie lipa, bo Bugatti już zamówiłem
  • Odpowiedz
@maciejosky: Bugatti jest akurat na start bardzo fajne, nie ma co żałować. Jest dużo bardzo dobrych modeli ale musisz po prostu wiedzieć czego chcesz odkładać lub czekać. Z Technics masz dużo możliwości, na przykład:
https://rebrickable.com/mocs/MOC-134650/M_longer/42151-f1-rs-concept/#details
Ja teraz będę robił coś takiego z Dom's Charger 42111 tylko że do tego akurat trzeba dodatkowe części dokupić. Ale sęk w tym, że nie trzeba nawet kupować nowych modeli bo można oryginalne ulepszać i też
hanys1dwa3 - @maciejosky: Bugatti jest akurat na start bardzo fajne, nie ma co żałowa...

źródło: 1000x800 (4)

Pobierz
  • Odpowiedz
@maciejosky młody padawanie ( ͡ ͜ʖ ͡) z detolfa się zestawy wysypują, garderoba cała zawalona kartonami, właśnie składam Ferrari ze speed champions. Uciekaj.

A rąk na poważnie to ostatnio zastanawiałem się czy backt to the future czy holownik pomocy drogowej z Technic.
Nie bądź mną, nie kupuj więcej lego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz