Wpis z mikrobloga

najemników

@EarpMIToR: Najemników to masz w armii rosyjskiej lub w grupie Wagnera, bandytów którzy poszli mordować i gwałcić niewinnych ludzi za pieniądze (za miesięczną pensje, którą w Europie można zarobić w tydzień, sprzątając ulice). Polsce ochotnicy poszli walczyć za wolność naszą i Ukraińców.
  • Odpowiedz
@ManletSynJanusza XDDD to weź teraz wyciągnij ze strychu swój stary podręcznik do historii z liceum i otwórz gdzieś pod koniec, tak mniej więcej, żeby trafić na lata 1945-1953.

A następnie idź i ładnie przeproś wszystkie swoje nauczycielki od historii
  • Odpowiedz
@Ryneczek: podałem to co znalazłem najszybciej na wiki, ale tak, stalinowski terror trwał aż do zdechnięcia tego gruzinskiego zbrodniarza w 1953


@sztefen_muller: Ofiary PRL też bym zapisał na poczet kacapów. SBecy by miesiąca nie przetrwali gdyby nad nami nie wisiała nahajka z moskwy.
  • Odpowiedz
@EarpMIToR:

najemników którzy również otrzymują wynagrodzenie

Czyli ochotników, którzy zostali zabici przez najemników z r0sji.

Najemników to masz w armii rosyjskiej lub w grupie Wagnera, bandytów którzy poszli mordować i gwałcić niewinnych ludzi za pieniądze (za miesięczną pensje, którą w Europie można zarobić w tydzień, sprzątając ulice). Polsce ochotnicy poszli walczyć za wolność naszą
Little_Makak - @EarpMIToR: 
 najemników którzy również otrzymują wynagrodzenie
Czyli ...

źródło: pobierz (8)

Pobierz
  • Odpowiedz
@sztefen_muller: ale o czym Ty do mnie rozmawiasz w ogóle. Putin to już całemu światu groził nuke'ami. Ukraińcy to ta sama kacapska mentalność. Wyobraź sobie, co by było gdyby oni mieli takie zabawki jak Rosjanie. Byliby dla nas największym zagrożeniem obecnie. Stąd należy #!$%@?ć ich po równo a najlepiej jakby się wzajemnie wybili.
  • Odpowiedz