Wpis z mikrobloga

Wystarczy spojrzeć na aferę zbożową i transportową.


@zenek-stefan1: dokładnie, mając możliwość bycia krajem tranzytowym i zarabiać na tym POLSKA postanowiła skupować tanie zboże na szkodę swoich rodaków i blokować ukraiński transport.

Dodam tylko że to państwo deklarujące przyjaźń i partnerstwo blokowało polski transport w tym i kolejowy


@zenek-stefan1: nie państwo tylko ich koleje, nie blokowało tylko ograniczyło i chcieli usiąść do dialogu w tej sprawie.
@wjtk123: @JohnRamboo @Wraczek Walczą o siebie dla siebie za wszelką cenę tak długo jak koszty pokrywam Ja, Ty, i mieszkańcy innych krajów, a przy okazji Oligarcha tłustego grosza zarobi, ludzie przy władzy domy pobudują, samochody zmienią na bardziej eko i europejskie.

@coma24 a jakie jest uzasadnienie dalszej pomocy ze strony Polski skoro już sie przekonaliśmy ze całe pieprzenie o sojuszu i dbaniu o wspólne interesy to bujda?
Wojnę nam ukraina wypowie
Jak masz ochotę to możesz awansować i jechać pomagać na ukraine w inny sposób niż siejąc ferment na wykopie,


@JackobC: Właśnie dlatego że nie chcę sam walczyć z ruskimi jestem za pomocą dla Ukraińców aby mogli robić dobrą robotę za nas.
Czego w powyższym zdaniu nie rozumiesz? Może ty nie masz celu w życiu i chciałbyś siedzieć w okopach, ja nie mam na to ochoty.
Ja za to nie mam ochoty żeby ktoś decydował za mnie co robię ze swoimi pieniędzmi ani nie czuję potrzeby nakazywana komuś siedzenia w wykopach.
No to skoro jestes za pomocą finansową dla ukrainców to przekazuj tam 1/2 swojej pensji i zrozum ze nie każdy ma ochotę #!$%@?ć na niewdzięcznego ukrainca.
Przekaż tym ukraincą 100 milionów z własnej kieszeni, ja nie będę miał nic przeciwko nawet jak sie tym pochwalisz, będzie to