Wpis z mikrobloga

Merol Melepety już przejęty przez inną osobę

Wystarczyło nie robić z siebie wielkiego youtubera który może wszystko sam tylko nadal być tłem we filmach u #friz i kroić z tego dobry pitos

Ale sztucznie wypromowane jak osoby Murcix, karzel, Krzychu czy Melepeta tego nie rozumieją że nie mają charyzmy i nie są ciekawymi ludźmi aby ich oglądać osobno bo są po prostu nudni i ich content jest do dupy. Najchętniej by już tylko odcinali kupony do końca kariery przez ten rok daily co mieli 2019/20 xD

#famemma
Herato - Merol Melepety już przejęty przez inną osobę

Wystarczyło nie robić z siebie...

źródło: IMG_3276

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Herato: Jak tak na to wszystko patrze, to ciesze sie ze do wszystkiego doszedlem sam. Biore za gotowke, nie wchodze w kredyty dzieki temu nie martwie sie, ze ktoregos dnia zapuka komornik czy jakis windykator. Nie ma co ukrywac, Tromba jest idiota. Mial duze zastrzyki gotowki. Zamiast poinwestowac wszystko i isc w pasywny dochod, to typ #!$%@? kase i bral auta w leasingi. Tyle co on wydal, to nawet by
  • Odpowiedz
@Herato: Ja to jestem ciekawa, czy wypaliłby im plan Ekipa B, gdzie zamieszkaliby razem i próbowali kręcić dalej kontent dla dzieci i ew. na tym zarabiać czy może zbyt mało charyzmy, kreatywności i przede wszystkim CHĘCI szybko by ten pomysł w ogóle mógł wystartować. Nie śledze ich socialów, oni się w ogóle spotykają między sobą jakoś w tej ekipe B?
  • Odpowiedz
@Oskaros: Co ma bordo do bycia nieudacznikiem? Twoj argument jest totalnie z dupy.. I nie, nie umoralnia nikogo tylko pisze swoje przemyślenia.. Jak ktoś se żyje chwilą bo tak mu pasuje, to spoko.. Tylko potem niech nie przychodzi z płaczem, że wszystko stracił i robi w macu. Ja osobiście mając większy dopływ gotówki kupiłem mieszkanie i auto o wartości używanego mieszkania, mam też żone i dziecko ale #!$%@?, wykopek powiedział
  • Odpowiedz
@ElementalX7: Masz płytkie myślenie jeżeli uważasz że ktokolwiek mający 2mln obserwujących na instagramie skończy w maku, a zona i dzieci to jakaś definicja sukcesu? Pewnie jest w Polsce gdzieś ojciec alkoholik i matka narkomanka które też mają dzieci, czy to automatycznie czyni ich ludźmi sukcesu? I tak bordo to jest definicja bycia nieudacznikiem, zwłaszcza patrząc na jakich tagach się głównie udzielasz
  • Odpowiedz
@Oskaros: Były już takie przypadki gdzie osoby ze znaczną liczbą obserwujących kończyły na ulicy. Każdy ma swoją definicje sukcesu, dla jedno jest to dom, rodzina i niezależność finansowa, drugiego wciaganie koksu z pepka prosytutki, a dla innego siedzenie gdzieś na ranczu i nic nie robienie ¯\(ツ)/¯ Na koniec dodam, że to raczej Ty masz płytkie myślenie albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i analizować tego, co przeczytałeś. Olewasz to, na
  • Odpowiedz