Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #przeszczepwlosow dziekuje za trzymanie kciukow, oficjalnie moge powiedziec ze zyje, jestem po przeszczepie, dzisiaj wracamy z grupa do Polski.

Sam zabieg nie bolal, jedyny moment gdzie cokolwiek czujesz to jak wstrzykiwane jest znieczulenie. Pozniej se lezysz i odpoczywasz. Trwalo u mnie z 7 godzin, u innych z mniejszym lysieniem miedzy 4 a 6. Klinika nie jakas super duza ale bardzo dobrze bylo, czysto, wszystko bylo wiadomo co sie dzieje, kazdy etap tlumaczyl polski opiekun. Doslownie tak jak mowili bylem prowadzony za reke przez kazdy etap. Ja mialem 5000 tych graftow pobrane, mialem serio rozlegla łysine, wygladalo po przeszczepie bardzo ladnie, zobaczymy teraz co z tego wyjdzie.

Ciesze sie niezmiernie ze to juz za mna, nowa linia wlosow i zakryta wlosami łysinka z tylu to naprawde super uczucie. Opuszczam gang zakolaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz czekamy na efekty, dla chetnych wrzuce update za jakis czas.

@Mrukszachowy czapki z głów dla tego mirka, polecam z czystym sumieniem wyjazdy ktore organizuje, super organizacja wyjazdu, prawdziwy fachowiec, profesjonalista, zbrodniarz wojenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakola #lysienie #turcja #finasteryd #minoxidil #przeszczep #looksmaxing
  • 8
Dzięki za dobre słowo, zapraszam na priv zainteresowanych, omówimy Twoja sprawę. Zachęcam póki ta promka 2200-2500 euro dla wykopu cały czas trwa, bo w 2024 na pewno wszystkie kliniki dzwigna ceny do góry i będzie nieco mniejsze pole do manewru.

Btw słyszałem, że dobrze się bawiliście w tym kebabie z tiktoka ( ͡° ͜ʖ ͡°)