Wpis z mikrobloga

@wypok_wypok: neron to po polsku, na imie miał nero, a jako ciekawostkę podam że nero cezar w łacinie wygląda tak samo jak 666 w hebrajskim.

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (Ap 13,18).

I to o niego chodziło bo on chciał Rzymu bogatego i pięknego a chrześcijanie wtedy byli tam raczej biedakami więc starał się ich
@obk: pamiętam jak miałem nagrywarkę HP 2x bez bufora, podczas wypalania nie można było nawet kichnąć żeby płyta się nie spieprzyła, puknięcie komputera kończyło się errorem. Czyste CD kosztowały coś koło 20zł i wypalały się godzinę :)
@w_CZOPKU_urodzony: no ja miałem 4x, myślałem że ją #!$%@? pewnego razu, miałem wpaść do koleżanki z "Ultimatum Bourna" i jakimś piwkiem, wszystko na ostatnią chwilę, przez #!$%@? okruch na płycie się nie wypaliło, ostatnia płyta to siuuu do sklepu, godzina spóźnienia, wypalanie i telefon do niej że morze przełożymy bo niedługo do niej koleżanki przychodzą....#!$%@?, wolny, #!$%@? LG.