Wpis z mikrobloga

Czy Wy też uważacie że data zaprzysiężenia nowego rządu (13.12.2023r.) jest wybitnie niefortunna?
Jak myślicie, jakie będą te nowe rządy?

Osobiście mam same negatywne odczucia. Jak dla mnie może nas czekać powtórka z lat 1991/1993/2007, czyli niedotrwanie do końca kadencji i podziały wewnętrzne wśród opozycji. Wiele będzie zależeć od czynników zewnętrznych jak kwestia Ukrainy, kryzys w USA i podział UE w latach 2025/2026.
#polska #sejm #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
@Xing77: bedzie ok. Wazna jest dePiSyzacja Polski w pierwszej kolejnosci.
Jak i powrot do prowadzenia sensownej polityki miedzynarodowej z USA i panstwami UE, sama UE i aktywny udzial w integracji europejskiej.
  • Odpowiedz
@Xing77: jest wybitnie niefortunny, bo wybory odbyły się miesiąc temu. Pisdzielce robią swój chocholi taniec i jeszcze nie zostali pogonieni
  • Odpowiedz
powtórka z lat 1991/1993/2007


@Xing77: przecież tym razem kaczynski jest poza rządem, w przeciwieństwie do 1991 i 2007, serio nie dostrzegasz zależności pomiędzy obecnością Kaczyńskiego w rządzie a kompromitacją tego rządu?
Musisz nauczyć się historii bo chyba próbujesz wybielać partaczy z PiSu a jedyne co robisz to ich ośmieszasz i atakujesz
  • Odpowiedz
@Xing77: Nie jestem przesądny, więc datą się nie przejmuje. Ale co do podziałów to one już występują i to nawet wewnątrz partii.
  • Odpowiedz
@Xing77: przecież to policzone co do dnia, żeby wypadło w rocznice wprowadzenia stanu wojennego :). PiS buduje legendę na modłe "nocnej zmiany".
  • Odpowiedz
@Njal Oj bardzo się mylisz. A Donald Tusk przez najbliższe dekady będzie srał, ale na głowy pisowców. A pisowcy grzecznie wszystko zjedzą, bo za 4 dni będą nikim i niczym. Zwykli bandyci, których będziemy tępić.
  • Odpowiedz
@Njal w urojeniach prawakoidalnych pewnie tak. Ale za 4 dni pęknie wasza bańka informacyjna i ujrzysz zupełnie inną rzeczywistość:)

A Tusk najpierw nasra na głowę sasinowi i innym, których będą dotyczyć pierwsze komisje śledcze.
Naprawdę myślałeś, że te twoje pisowskie #!$%@? będą bezkarne? Xd co ta goebbelsowska #!$%@? zrobiła z mózgami niektórych.. xd
  • Odpowiedz
@Njal: skad takie glupoty wymysliles? Ja licze ze bedzie dobrze. W tym ze nie zrealizuja sporej czesci obietnic socjalnych; choc to bedzie sie wiazalo ze spieciami z lewica. Zobaczymy.
  • Odpowiedz