Wpis z mikrobloga

League startowałem trap tricksterem chyba 4 razy i za każdym razem żałowałem.

Co uważacie?

graj czymś innym i nie patrz na innych ludzi. nie podchodzi Ci to nie podchodzi.

@jombsik:
@10129: Dokładnie. Trzeba też brać poprawkę, że zizy i inne jutubery siedzą przy grze po kilkanaście godzin dziennie. To jest ich praca (sic!) Mechanikę mają w małym palcu.
@jombsik
A jakie próbowałeś trapy I co nie pasowało?
Niefajnie się grało, padales ciągle czy miałeś problemy z skalowaniem buildu i śłabo biły?
  • 0
@10129: grało się nawet spoko ale tylko do pewnego czasu więc stawiam, że właśnie ze skalowaniem były problemy. Clear kiepski i bossy też jakoś rewelacyjnie nie padały a ja padałem raz dwa.
A grałem piorunowymi trapami, trapami które nie pamiętam jak się nazywały - to świeży skill był taka jakby zaraza z trapów wychodziła w liniach prostych; i chyba seismic trapem (jest w ogóle takie coś?).
@jombsik:
jest seismic trap, ale to się na bosu rzucało a nie na clear. na clear się innego trapa używało, np tego co czerwone macki ma. seismic na bosy (,mały zasię i cooldown) a na clear się trap support i enxsanguinate używało.

jak tyl erazy nie wyszóo to bym się nie nastawiał, ze wyjdzie kolejnym. jak pierwsza postać w ldize pójdzie źle to masz cała lige nieco zwaloną, bo albo sięwolno/xle
  • 0
@10129: o tak tak,dokładnie tak jak mówisz - to było enxsanguinate i seismic na bossów. No to nic, porozglądam się jeszcze za innymi starterami :) Masz jakieś sugestie? Jako punkt odniesienia: ED trickterem mi się dobrze grało i Poison BV assem. Nad SRSem w sumie od kilku lig myślałem, ale ostatecznie w żadną nie grałem.
dopiero teraz zauważyłem, ile literówek zrobiłem (,)
jak styl gry nie przeszkadza to EA ballista pewnie, osobiście myślałem, zę mi się nie spodoba, ale mi się fajnie grało i bardzo mocne to było.

ja to bym sobie zagrał łukiem albo arcem w końcu, ale nieco ryzykowne na początek. jak zacznę później to się zobaczy jak wypadają bo pewnie ktoś zrobi.

teraz nie przeglądałem zbytnio co niby ma być