Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@matka_boska_w_klapie: u mężczyzn moda na tatuowanie moim zdaniem wzięła się z pseudogangsterki zoomerów. Tatuaże wiadomo to jest moda z więzienia. Zwłaszcza tatuowanie twarzy czy widocznym miejsc.

U kobiet jest ciekawie. Ja kiedyś randkowałem z tatuażystką, ona akurat miała ładne artystyczne tatuaże, ale mówiła że jest moda na takie menelskie tatuaże - to się jakoś specjalnie nazywało. U młodych lasek jest taka moda, żeby wyglądać możliwie jak najgorzej, tatuaże takie brzydkie, jakieś
@janciopan: nie doceniaj ludzkiego #!$%@?

dobre tatuaże kosztują swoje

a to wystarczy, żeby się utarło

"mam tatuaż (nawet jak #!$%@?) = jestem bogolem"

Kiedyś była fura, kabura, komóra a teraz doszedł jeszcze tatuaż do zestawu młodzieży wiejskiej.
@Catmmando: ja to wiążę z kultem patusiarstwa który widać u zoomerów, freakfighty etc. Oni nie pamiętają prawdziwych patusów z lat 90 albo gangusów którzy podkładali bomby w sklepach. Dla nich hehe nie bądź sześdziesioną.

Obecny zoomer taki przeciętny byłby taką #!$%@?-czką która by bili właśnie te patusy w szkole.
Nawet to widać bo obecnym rapie - kiedyś rapowały prawdziwe patusy z biednych dzielnic, obecnie rapują bogate dzieciaki które kopiują jedynie stylistykę patusów ale widać, że to w gruncie rzeczy rozpieszczone bachory.
@who_cares2: a no chyba że tak. Słyszałem o tej sprawie, ale myślałem że tutaj to jedna z tych "myślicielek" które malują se napisy dla swojego miśka.

Masakra na tych zdjeciach.