Wpis z mikrobloga

Komputerowe świry, potrzebuję komputer stacjonarny do użytku na potrzeby papierologi w firmie ale i trochę pod programy graficzne typu Corel czy Photoshop, no i ewentualnie pod jakieś gierki. Myślałem nad poleasingowym, optymalnie w Krakowie.
Więc dwa pytania:
Który sklep z komputerami poleasingowymi z biurem w Krakowie lub okolicach jest spoko?
No i parametry komputera, sam niezbyt się znam, więc sam nie wiem jakich parametrów szukać.
Budżetu jakoś nie mam sprecyzowanego, ale raczej coś tańszego bo użytek poza wystawianiem faktur itp będzie raczej mały

#komputery #laptopy #pcmasterrace #informatyka #krakow #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A miniPC jakie oferują to już w ogóle śmiech na sali...


@majk3l: Chuwi skąd oni taką cenę za to pudełeczko na Celeronie wyciągnęli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chuwi skąd oni taką cenę za to pudełeczko na Celeronie wyciągnęli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@supra107: a najlepsze jest to, że w znacznej większości oni te paździerze za darmo dostają. 100% zysku z januszy którzy to kupują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majk3l: No powód żeby brać to cena, przynajmniej tak zakładam że będzie taniej bo to jednak używane.
A na przykład coś tego typu:
https://amso.pl/product-pol-246580-Fujitsu-Esprimo-P756-Tower-i5-6500-4x3-2GHz-16GB-480GB-SSD-RX550-4GB-zestaw-Tracer-GAMEZONE-mysz-klawiatura-i-sluchawki-W10H-MONITOR-LG-24MB37PM.html
Czy za te 1.5k przy nowych gratach jesteś w stanie coś podobnie działającego złożyć?
  • Odpowiedz
Czy za te 1.5k przy nowych gratach jesteś w stanie coś podobnie działającego złożyć?


@ponurytraktorzysta: nawet mnie nie rozśmieszaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i5 6500 to też antyk, choć ma dopiero 8 lat, a nie ponad 10 tak jak ten poprzednik.
Klawkę i mysz po 20 zł też
  • Odpowiedz
@majk3l: w AMSO przeginają ale są sklepy poleasingowe gdzie za 500 dostanie się PC z 8 gen Intela czy 1-2 gen Ryzen. A to już spoko deal.
  • Odpowiedz