Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #flipperzy

Pod 2 latach przerwy podpisalem przedwstepna z zadatkiem na mieszkanie na flipa, jutro postaram zalatwic sie termin u notariusza zeby podpisac akt. Cena okazyjna, bo sprzedajacym zalezalo na czasie. Chetnych plusujacych zawolam za jakis miesiac jak trafi na sprzedaz. Podam kwote netto zarobku na kredyciarzu.
Zulf - #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #flipperzy 

Pod 2 latach prz...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Teec dochdowy zaplace nie boj zaby, wiecej zarobie niz trzymajac gotowke, mam inne ktore wynajmuje bez cisnienia na sprzedaz
  • Odpowiedz
  • 1
@Wychwalany Jdg bylo, raz kobita zadzwonila czy wiem skad byly kontakty, bo jeden padl i chce dobrac ten sam. A nr tel caly czas mam ten sam ;)
  • Odpowiedz
@Zulf: a to fajnie to wygląda. Zastanawiałem się w tym roku czy by nie wejść we flipy 50/50 ale ostatecznie wybrałem, że część pieniędzy po prostu pożyczę fliperom, a z resztą kasy poszedłem na giełdę. Jak mi oddadzą to pomyślę ponownie, ale muszę trafić na kogoś ogarniętego z polecenia. Samemu mi się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NieRozumiemIronii Jest w polowie bez kibla. Szczerze to 1 raz tak wzialem. Wole ruine gdzie wrzucam granat i robie po swojemu. Dlatego daje sobie czas do nowego roku. Jak nie pojdzie, to wynajme.
  • Odpowiedz