Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten ból dupy jak kupujecie sobie nowiutką butle gazową i zaraz po zakupie wymieniacie ją na pełną, ale dostajecie taką starą zardzewiałą? Ja nie, bo w domu mam gaz z sieci miejskiej, ale rodzice jak kiedyś potrzebowali butlę na działkę to tak zrobili.

Z kolei kolega ma grilla na gaz i kupił sobie nowiutką butle, ale z partyzanta nabija ją na stacji benzynowej dokładnie tak jak samochód na gaz.

Zastanawia mnie co np. taki Gaspol robi z tymi nowiutkimi butlami? Przecież wszystkie butle w Gaspolu są malowane na niebiesko i mają logo Gaspolu. Oni te butle malują na swój kolor?

Z tego co się orientuję to tylko Amerigas (butle dostępne na stacjach BP) nie wymaga oddawania im nowej butli tylko można zapłacić kaucję i wziąć ich butlę, co jest rozwiązaniem bardziej uczciwym, bo jak ktoś stwierdzi że już tej butli nie potrzebuje to oddaje pustą i dostaje kaucję z powrotem.

Ładna butla prawem a nie towarem!

#gaz #kiciochpyta trochę też #polskiedomy
Harry_Callahan - Kojarzycie ten ból dupy jak kupujecie sobie nowiutką butle gazową i ...

źródło: temp_file894819709576336974

Pobierz
  • 4
@Harry_Callahan: ostatnio jak wymieniałem butle na nowo to celowo wybrałem sobie tą najładniejszą ;) + byłem świadkiem jak koleś zaczął nabijać swoją butlę na orlenie to jak babka z obsługi to zobaczyła to wyleciała z mordą do niego że tak nie można i co on sobie wyobraża i że na tej stacji jest zakaz samodzielnego nabijania
@Harry_Callahan: Lap proste rozwiazanie.
Jak potrzebowalem butle (pelna) to nowka sztuka (pusta) w jakims casto chodzila za jakies 150-200.

Na zadnej stacji nie chcieli mi sprzedac pelnej jak nie mialem pustej na wymiane. Zadzwonilemwiwc do firmy i mowie ze potrzebuje pelnej butlinale nie mam pustej na wymiane. Odpowiedz: "ok kaucja za butle 100pln". 30 min pozniej koles podjezdza z butla (pelna) i wystawia kwit na kaucje. Jamu na to ze to