Wpis z mikrobloga

Od 5 lat biorę tabletki. Najpierw wenlafaksyna + nasenne teraz od kwietnia już tylko nasenne czyli kwetiapina 300mg doksepin 100mg tritico xr 15mg i melatonina 5mg. Od 3 miesięcy nie przespałem całej nocy. Co rytm snu czyli ok 90 min się budzę
I jestem już tym zajebiscie zmęczony bo wydaje ponad 200 pesos miesięcznie na leki które nie leczą a zwalczają objawy. #!$%@? się wczoraj na to i dojem je do końca (no oprócz melatoniny bo to nie siekiera od psyhiatry) i spróbuję się przemęczyć te 2-3 miesiące bez nich żeby zobaczyć czy pierwszy raz od lat osiągnę naturalny sen. A nawet jak się nie uda to chociaż tolerancja spadnie i człowiek będzie na nich spać i mniej wyda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bezsennosc #depresja #leki
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@LajfIsBjutiful byłem u 4 różnych już. Przerobiłem w #!$%@? leków nasennych i zawsze to samo. Albo nie działały albo po pół roku przestawały działać. Mam już dość samego brania leków i chce spróbować spać samodzielnie
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: @Czosnek_Mielony Ile czasu bierzecie ssri? Ciekawi mnie czy są osoby które biorą ten sam lek przez minimum rok a lek wciąż działa dobrze. U mnie escitalopram do wyrzucenia po kilku miesiącach, wchodzi bezsenność, stres, lęk, a człowiek dalej nie potrafi odczuwać pozytywnych emocji, w skrócie odcięte pozytywne emocje, a negatywne wracają, a bezsenność jest takim problemem że najlepiej rzucić taki lek z dnia na dzień.
  • Odpowiedz