Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Problem" z moim umysłem.

Wróciłem po dłuższym czasie do kreatywnej pracy.
Obecnie tworzę wizualizacje graficzne etykiet produktów ogólnie całych produktów stworzonych w programie graficznym. Wszystko fajnie, dużo pomysłów.

Problemem są moje "schizy" które mogą trwać i trzy dni po dłuższej kreatywnej pracy. Po prostu czasem nie panuję nad tym, kiedy mam przed oczami nową wizualizację... mogę mieć w ciągu kilku sekund dużo nowych pomysłów tego czym się zajmuję. Czasem potrzebuję minimalnego bodźca takiego jak wyobrażenie sobie koloru i w zasadzie dalej przedstawia mi się gotową etykieta (bo akurat teraz siedze w tym temacie). Niestety nie zawsze jest "wyraźna".

Ostatnio nawet jak patrzyłem w oczy mojej dziewczyny to znowu mi się ukazały nowe treści w mojej głowie. xD
Nie wiem czy mózg mi już nawala... nigdy od nikogo nie słyszałem, żeby to było jakoś normalne.
Oczywiście, że umiem zapomnieć o tym "sporcie" mojego umysłu, ale zazwyczaj to napływa tak nagle w dużych ilościach, że się trochę gubię.
Pamiętam, że miałem podobnie kiedyś przy takim nasileniu, ale nigdy to nie było tak rozkręcone.

Nie wiem czy się zgłosić do psychologa czy co... Może mireczki ktoś tez tak ma i mnie uspokoi.
#psychologia #zalesie #zalpost #projektowanie #grafika #rysunek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1