Wpis z mikrobloga

@she-wolf1993: Jest dużo wskazówek. Oczywiście zakola, kartoflana uroda, bebech, wredna, wiecznie niezadowolona mina, nadzwyczaj pewny siebie krok, który świadczy o kompleksach bo wygląda groteskowo, jak się zatacza i bełkocze to też na pewno p0lus, skarpety do sandałów albo klapki kuboty, brak kultury (np. pluje na ulicy ludziom pod nogi), patrzy spod byka na osoby o ciemniejszej karnacji.... dużo by wymieniać. Ale generalnie zgadzam się z tym komentarzem. To jest takie ogólne
@WyzwolonaPodrozniczka: Widać że ty nigdy za granicą nie byłaś, zapraszam naprawdę pojechać do Hiszpanii. Znam ok 20 Hiszpanów w wieku 30-50 lat bo z nimi pracuje. Połowa ma bebech, wielu jest łysych, do tego w większości są niscy (tylko jeden wyższy ode mnie). Masz tu fotkę z mojego ostatniego pobytu w Walencji, jak widzisz po tytule pliku zrobiona moim smartfonem a nie ściągnięta z netu.
DrCieplak - @WyzwolonaPodrozniczka: Widać że ty nigdy za granicą nie byłaś, zapraszam...

źródło: IMG20230921102951_01

Pobierz
@she-wolf1993: Tak, zgadzam się z tym w 100% xD to widać z daleka i ogółem nie byłoby w tym nic złego, gdyby to nie były takie negatywne cechy jak właśnie te zaciśnięte z nienawiści usta i zęby oraz dziwne spojrzenie speszenia. Dużo nacji można rozpoznać na pierwszy rzut oka, ale najcześciej to po prostu różne charakterystyczne cechy wyglądu czy ubioru.
@she-wolf1993: Dobrze odklejona babka, skąd ty takie gówna wytrzaskujesz? Strach z agresja sie wykluczają logicznie, ta tępa baba pewnie nawet agresji od kontrataku nie odróżnia lub starciu od baczności.
@she-wolf1993: PS. Widać twoje kompleksy przegrywa piwniczaka, zerowego znaczenia, ku biedzie innych Polskiego pochodzenia, a teraz spojz jak gnijesz w piwnicy i walnij kolejną zarzutkę na wykopie przegrywie, i nie zapomnij mi naposac, jaki ja to jestem przegrany a ty wspaniały, bo tylko tyle ci juz w tym gniciu zostało, ale to i tak nikogo nie rusza, bo i tak każdy zleje te parę wirtualnych literek i będzie wiódł swoje życie