Wpis z mikrobloga

Sytuacja z Roksysynem, a wcześniej z Najmanem po raz kolejny mnie uświadomiły, że Korwin z gadaniem, że większość ludzi to idioci, a potem ci idioci dyktują tym mądrzejszym co mają robić, miał rację.

Ja rozumiem, że Adriana Ciota można było nielubić, ale najman to kanalia i parodia sportowca. Złodziej, który przepisał wszystko na żonę, żeby uniknąć komorników, wydymał dzieci z domu dziecka na hajs - miał w ramach wyroku zapłacić 50koła, oczywiście do dzisiaj tego nie zrobił, ale idioci Ciosa cisnęli, a Najmanowi klaskali.
Z Polakiem tak samo - pomawia o gwałt, grozi nożem, morderstwem, promuje patologiczne zachowania, ale to natan jest zły, bo prowokuje patusów.
Tak to jest w tym świecie - pomalujesz sobie ryj i nagle z bandyty stajesz się idolem...
#famemma
  • 4
@spiewana-pilka-nozna: lekka pomyłka z mojej strony - nie dom dziecka, tylko fundacja która zajmuje się dziećmi nieuleczalnie chorymi. Ogólnie dziennikarka polsatu cisnęła bekę z najmana, to idiota ją pomówił o romans z Saletą. Przegrał sprawę w sądzie za pomówienia i dostał w wyroku nakaz zapłaty na tą fundację.
https://rozrywka.spidersweb.pl/marcin-najman-saleta-rawicz-dlugi-wyrok-sad-twitter
@marv0oo ale tam nikogo nie obchodzi kto jest jakim człowiekiem, tylko kto generuje więcej kontrowersji i przez to przyciąga większą widownię. Mimo, że sam w pewnym stopniu śledzę co tam się dzieje to zdaję sobie sprawę, że nie jest to rozrywka dla intelektualistów i dlatego już nie dziwi mnie, że takie osoby jak Najman, które według mnie powinny być już dawno zapomniane, są tam gwiazdami. Prosta rozrywka dla prostych ludzi, nic więcej.