Wpis z mikrobloga

To jak, kupować 65m^2 na Chrzanowie (Warszawa) od dewelopera za trochę ponad bańkę, tagowicze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(nie pod inwestycję).

#nieruchomosci

Kupować?

  • Jeszcze jak, kredyt po same kule 66.7% (80)
  • Nie, cena spadnie w 2024 33.3% (40)

Oddanych głosów: 120

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yuri_Yslin: raczej normalna cena jak za metro, ale może coś spadnie i tak się nie ładujesz w bk2%, więc co ci zrobi za różnice czy ewentualnie zdrożeje 100k w kredycie na 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) minus, że pewnie zostanie ci parter do kupna lub północ
  • Odpowiedz
  • 0
toz dopiero miesiac temu pisales, ze masz super skomunikowany dom i wychwalales mieszkanie w czyms takim. To jednak nie jest tak fajnie? Czy co? :p


@Kutafonix215: Przecież jedno drugiego nie wyklucza. Mam naprawdę dobrze skomunikowany dom, ale też pisałem wielokrotnie, że to nigdy nie był, nie jest i nie będzie standard wygody pt. "mam metro koło klatki schodowej" :)
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: brzmi troche jakbys sie dusil w tym domu. Czesto wypisujesz cos w stylu: "nie rozumiem tych cen mieszkan, domy sa super", a potem szukasz mieszkania. Ja bym sie nawet nie zastanawial na twoim miejscu i dzialal jesli ta mysl tak wraca.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kutafonix215: Nie, nie. Nie duszę się, jest spoko. Ale trochę mi tego brakuje, tej swobody działania.

Wiesz, to zawsze jest coś za coś, a na ideał (dom przy metrze) raczej jest poza moim zasięgiem, nie jestem programistą.
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: jeżeli teraz miałbym kupować, to bym nie kupował. Czas na kupowanie był na początku roku - przed beką. Sam planuję jeszcze kupić tak 2 klitki na wynajem - bo bycie landlordem to jedyne co się opłaca w tym kraju - ale to jest raczej perspektywa 5 lat. Prawie za 5 lat inflacja już prawdopodobnie spadnie, sytuacja się uspokoi, prawie z mojej beki już nic nie zostanie i uważam, że
  • Odpowiedz