Wpis z mikrobloga

Stanę w obronie Lizy bo dużo spotykałem się z Ukrainkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tam u nich nie ma poprawności politycznej w społeczeństwie i przeciętna Julka to nie Staśko lite tylko większość gardzi LGBT czy ciapakami

Myśle że ta Liza po prostu jest z natury głupia plus nie ma łatwości w doborze polskich słów i pod wpływem emocji powiedziała coś co faktycznie w drugą stronę wywołałoby kwik lewactwa z całej Polski

Uważam natomiast że każdy konserer dymów powinien mieć na to #!$%@?, w końcu Ferrari gadał na Tańculę jeszcze gorzej, a żarty z biseksów mogą wkrótce stać się 'straszną homofobią'

#famemma
  • 4
@unknownledger: wiesz no teraz leci rasizm w jej stronę, wiec mnie to śmieszy, jak ktoś chce zwalczać rasizm, rasizmem w drugą stronę. Chyba nie na tym polega wyższość moralna. To raz, dwa to kontekst całej sytuacji, to są freaky, łaska ja zwyzywała od #!$%@? to się odpaliła nieudolnie. Czy ona jest rasistką? Chyba nie skoro miała białego chłopaka jak Franio.
@KonTrojanski6-10-21: no jest to w pewnym sensie "rasizm" wobec osób używających tekstów uznawanych za rasistowskie. Niektórym taki tekscik wystarcza by uznać kogoś za rasistę. Tak jak niektórym wystarczy koszulka czy tatuaż ze swastyką by błednie zdiagnozowac kogos jako naziste czy innego faszyste( ͡° ͜ʖ ͡°) Dokładnie to są friki, niech chociaz to miejsce od politycznej poprawnosci bedzie wolne