Wpis z mikrobloga

Co wy tu #!$%@?, że Koro wypadł #!$%@? na tle stypiarza Ferrariego. Widzę, że na wykopie chyba jakaś zmiana pokolenia nastąpiła na bardziej #!$%@?. Chłop przynajmniej zrobił jakiś performance, fristajl dobry i śmieszny, nawet jeśli pisany wcześniej to #!$%@? z tym. Przecież ten Ferrari to już jest zdezelowany strasznie, ciągnie swoją "legendę" tak na prawdę tylko na dymach z Polakiem, które też są już przeżytkiem. W ostatnim czasie ten cały Ferrari to nudziarz, który się wywyższa na tle innych ludzi i ciągle głosi jaki to on nie jest świetny i zarobiony, #!$%@? z takimi typami. Przecież ten gość jak potyczka słowna nie idzie po jego myśli potrafi tylko powiedzieć o kimś, że jest nikim i nic nie osiągnął, a co ten zdezelowany pet niby takiego osiągnął poza tym, że jest sławny i ma dużo kasy na koncie? Te nowe #!$%@? pokolenia patrzą na fejm/hajs, a życie nie tylko wokół tego się kręci, ale do tego dopiero dorośniecie. Znam mnóstwo osób, którym się nie powodzi jakoś bardzo finansowo, ale są to bardzo wartościowi ludzie mentalnie. Jeszcze to gadanie o zwolnieniu Koro z Fame, bo go zjechał jak burą sukę na f2f i na konferencji, kpina panie Ferrari. Jak kiedyś go lubiłem za czasów dymów z Polakiem, tak teraz pluję na niego melą w pysk za to jakim jest przemądrzałym i zadufanym w sobie człowiekiem.
#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
@Spychus: nie no wiadomo, ze ten bezbek na tle władcy dywanow na f2f wypadl dobrze (co nie znaczy ze ogolnie mozna nazwac to dobrze xD). Ale na konfie to byla bezbecja top. No, ale rozumiem moze do fanow Roberta Pasuta trafił.
  • Odpowiedz
@Spychus: ferrari dalej umie zrobić gnój i udowodnił to na programach przed walką z talerzykiem. A że dali mu jakiegoś bezpłciowego fristajlowca który jest tak nijaki że nawet nie ma o co zaczepić, to już błąd federacji. Nie no zajebisty performance koro. Przyszedł w czapce mikołaja i rozdał prezenty a potem #!$%@?ł pisany "freestyle".
  • Odpowiedz
  • 0
Nigdzie nie napisałem, że Koro super zadymiarz, ale przynajmniej coś robi, próbuję, a nie siedzi utkany na piździe jak ten zdezelowany Ferrari, który myśli, że dzięki swojemu blaskowi międzygalaktycznej gwiazdy nic nie musi robić. Tak jak Ferrari gadał, że freaki się kończą to owszem, ale dla niego, a nie ogólnie, bo taki Ferrari jest zbędny we freakach kompletnie, ja osobiście już wolę takiego Koro, który się stara i próbuję cokolwiek robić, raz
  • Odpowiedz
  • 0
@hugoooo: No to ja się zaśmiałem, a mam lat 29, także chyba jednak nie tylko. Oczywiście nie sądzę, że to była jakaś petarda, ale lepszy taki fristajl niż Ferrari mówiący o kimś, że jest nikim i nic nie osiągnął. No chyba, że to bawi to nowe #!$%@? pokolenie, faktycznie beka w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lenkasrenka: No tak wystarczy, że się w pewnej kwestii nie zgadzasz z większością tagu i już Ci zarzucą, że jesteś gościem w którego stanąłeś obronie. Ile Wy macie tu #!$%@? lat? Mam neutralne podejście do tego Koro, bardziej mnie #!$%@? zachowanie Ferrariego w stosunku do ludzi, a sam wypadł #!$%@?. Wielka gwiazdeczka Ferrarka zdezelowana.
  • Odpowiedz
  • 0
@tooheavytolift: Chłop porównuje fristajl do szachów, nie mam pytań i z takimi gościami nawet nie wchodzę w dyskusję, bo nie ma sensu. Widzę, że wam się w dupach poprzewracało na tym tagu, kiedyś były tu jeszcze osoby z którymi można było poprowadzić jakąś merytoryczną dyskusję. Teraz tylko beka i #!$%@? kogoś, nie mam nic przeciwko, ale fajnie tu było jak były też rzetelne osoby, których coraz mniej. Tak jak pisałem zmiana
  • Odpowiedz
@Spychus: To zestawienie to niestety typowy mismatch Fame i oni nie mają o co ze sobą dymić, ani Koro nie może wykorzystać freestylowania ani Ferrari odpałów władcy piekieł. Koro to powinien być zestawiany z jakimś Filipkiem żeby jego występ zagrał. Dobrze że próbował coś tam poddymić i zaczepić przeciwnika ale nie wybrnął po tym jak Ferrari nie wszedł do gry, a prezenty to była dziecinna żenada, widać że Wardęga i inni
  • Odpowiedz
  • 0
@PZt37: No w końcu ktoś potrafi potrafi sformułować jakieś normalne zdania, powraca wiara, że są tu jeszcze pełnoletnie osoby. Zgadzam się z Tobą w pełni, że to missmatch, ale co sądzisz o zachowaniu Ferrariego w stosunku do Koro? Chodzi mi o mówienie, że jest nikim, nic nie osiągnął, że go zwolni z Fame.
  • Odpowiedz
@Spychus: Coś tam się dzieje za kulisami o czym nie wiemy że Ferrari jest taki zniechęcony i chyba odbija od Fame, i tę frustrację widać od kilku programów.
  • Odpowiedz
@Spychus: Skoro podoba Ci się pseudo fristajl tego łamagi Koro to chyba właśnie Ty jesteś z nowego pokolenia i nie słyszałeś prawdziwych bitw freestyle'owych z lat 90 i 2000. Koro może lizać klapki Pezetowi, Ostremu, Tedemu czy Eldo i wielu wielu innym ze starej rap sceny z tymi swoimi pisankami. A nie porównuję freestyle'u do szachów tylko jego śmieszne wyzwanie. Po #!$%@? wyzywa gościa który nie jest żadnym freestyle'owcem czy raperem,
  • Odpowiedz
  • 0
@tooheavytolift: No tak, mam 29 lat i to ja jestem z tego #!$%@? pokolenia nie mającego szacunku do drugiej osoby, mam nadzieję, że wiesz co to ironia. Tak się składa, że moim ulubionym gatunkiem muzyki jest właśnie rap z lat 90' także nie zaskoczysz mnie tutaj żadną wiedzą, ale tak jak napisałem wcześniej, że nie będę się wdawał w dyskusję z kimś kto porównuje fristajl do szachów tak teraz #!$%@?łeś jeszcze
  • Odpowiedz