Wpis z mikrobloga

#famemma Bawi mnie jak biali chlopcy zesrali sie o ten rasistowski tekst LizyXD Typiara jest obrazana przez swoj kolor skory w co 3 komentarzu a na wykopie czy innym twitterze chcecie ja cancelowac za OK niby rasistowski tekst ale nie do konca #!$%@?
  • 28
  • Odpowiedz
@kiniaFF ona się zasłania ze u niej jest wojna - to trzeba było #!$%@? na zachód ukrainy, tam jest dalej relatywnie bezpiecznie i wciaz by mogła brać udział w "projekcie"
  • Odpowiedz
ale jesteśmy u siebie i jakiś bury kundel nie powinien obrażać gospodarzy juz pomijając że pochodzi z zsrr co jest jeszcze większą płachtą na byka
  • Odpowiedz
  • 0
@Dingik: Hahah co ty piszesz przeciez zawsze byly rasistowskie komentarze w jej strone+ pamietaj ze to tylko internet i nie zdziwie sie jak w realu tez kiedys uslyszala cos podobnego, co prawdopodobnie boli x2 bardziej co innego jak cie w necie nazwie n a co innego irl, mam czarna przyjaciolke(tez z Ukrainy btw smieszny zbieg okolicznosciXD) i kilka razy nawet przy mnie zdarzylo sie trafic na zjebow soo rasizm w Polsce
  • Odpowiedz
  • 0
@kuflowemocne69: Mam czarna przyjaciolke i wiem ze z rasizmem musi zmagac sie nawet irl, nie wyobrazam sobie byc czarna Ukrainka influ w czasie tak zlym dla tych ludzi (wielu polakow zrazilo sie do ludzi z Ukrainy przez pojedyncze przypadki) dlatego wspolczuje ze jacys bialy chlopcy ktorzy nigdy w swoja strone rasistowskiego tekstu nie slyszeli sie oburzyli o glupie podkreslenie koloru.
  • Odpowiedz
@kiniaFF: nie czaje tego argumentu, że jeżeli ją ktoś wyzywał to ona ma nagle prawo żeby też kogoś wyzywać. Jakieś idiotyczne usprawiedliwienie.
Tak, rasizm istnieje, tego nie neguje w żadnym wypadku, ale jaki cel miało dodanie tego przedrostka BIAŁA #!$%@?? Przecież to prowokuje jedynie do jeszcze większego rasizmu. Sprowokowanego poniekąd rasizmu który aktualnie się wobec lizy wylewa, bo na ludzi działa to jak płachta na byka. Poza tym nie podkreślaj tu
  • Odpowiedz
@kiniaFF: ale Ty masz, nasrane w głowie pisząc takie rzeczy. Nie dziwię się, że lewactwo próbuje przejąć świat z takim myśleniem. Dramat.
Mam nadzieję na deportacje do Ukrainy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dingik: Z "biala #!$%@?" przesadzila, ale to nie powod zeby fejkowy Boxdel Baron na twitter spamil ze trzeba ja cancelowac i mial pod tym spoko zasieg+ wykopki tez chca ja cancelowac ale jakby pojawil sie gdzies w nword to by mieli w dupie, ani w jedna ani w druga okreslenie "czarna #!$%@?" czy "biala #!$%@?" nie jest ok ale patrzmy na to inaczej w momencie gdzie czarna osobe spotkamy w Polsce
  • Odpowiedz