Wpis z mikrobloga

TVN gdy Konfa walnęła się z ustawą o kwocie wolnej od podatku co i tak wyszłoby na korzyść podatników - HAHA BEKA HAHAHA CO ZA GAMONIE
TVN wczoraj gdy Polska 2050 chciała stawiać wiatraki za oknami - ALE PRZECIEŻ TA USTAWA NAWET JESZCZE NIE OBOWIĄZUJE, ODCZEPCIE SIĘ

#konfederacja #tvn #polityka
Instynkt - TVN gdy Konfa walnęła się z ustawą o kwocie wolnej od podatku co i tak wys...

źródło: tvn

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Instynkt: Konfa - partia dla której liczą się tylko podatki (no i może troche średniowiecze światopoglądowe) napisała ustawę z podstawowym błędem który by zrujnował finanse publiczne, a potem szybko go poprawiła no robiąc kolejny komiczny błąd - racja nie ma z czego się śmiać.
  • Odpowiedz
  • 0
to popatrz na strukturę finansów samorządowych - finanse publiczne to nie tylko budżet centralny


@ChempyTuj: to weź pokaż bo w pracy jestem i nie mogę znaleźć
  • Odpowiedz
@ChempyTuj tylko konta zrobiła błąd logiczny, chcieli dobrze tylko źle zapisali, a platformiarze serio chcieli 300m. Nikt nie bronił tego że to tylko błąd w zapisie, twierdzili że to konsultowali od lat ( wczoraj lubnauer w RMF) i wyszło im właśnie 300.
  • Odpowiedz
to weź pokaż bo w pracy jestem i nie mogę znaleźć


@Instynkt dla kazdej z gmin jest to inna wartosc ale sprawdzilem losowa gmine ktora mi przyszla do glowy i w ich przypadku wplywy z pit to ok 1/4 rocznego budzetu.
  • Odpowiedz
Konfa - partia dla której liczą się tylko podatki (no i może troche średniowiecze światopoglądowe) napisała ustawę z podstawowym błędem który by zrujnował finanse publiczne, a potem szybko go poprawiła no robiąc kolejny komiczny błąd - racja nie ma z czego się śmiać.


@ChempyTuj: Konfederacja poprawiła tą ustawę w 24h. Poprawionej ustawy KO-P2050 nadal brak.
  • Odpowiedz