Wpis z mikrobloga

#gta #gry

No nie wiem, gta 5 miało więcej klimatu od pierwszego trailera. Niby spoko, ale czuje, że to juz nie to samo, ale może po prostu sie starzeje. Najbardziej martwi mnie to, że w zwiastunach gta 4 i 5 od razu byłem zaciekawiony główną postacią. Takie wow ciekawe jaka historia kryje sie za tym typem, a tutaj nic nie czuje no i wiadomo baba. Klocuch nie będzie szczęsliwy
  • 8
@rocky93: No samo Vice City było robione w klimatach Scarface a teraz może też jestem za stary ale nie odnajduję żadnej analogii do jakiejś tematyki- te wstawki z filmików telefonem chyba skierowane w głównej mierze do młodszych graczy..

Może to się zmieni ale po pierwszym trailerze to raczej brak "gangsterskiego" klimatu. Troche takie saints row?
@francopolo: Dla mnie po prostu wygląda zajebiście, a historia z tych zajawek wydaje się IMO ciekawa. W te tik toki mam #!$%@?, ale jeśli dostarczą w ten sposób fajne misje poboczne to w sumie w czym problem? W IV było SMS-owanie, przesyłanie zdjęć, w V był cały Internet w telefonie to czemu mają dalej w to nie iść?
@JC97 : No jak to czemu nie?

W GTA IV wysyłałeś smsem zdjęcia trupa, a nie nagrywałeś titkoka twerków murzynki, żeby zrobić jak najwięcej lajków XD
@Beeercik: GTA IV i V wykorzystywały telefony w sposób adekwatny do czasu akcji. W IV były prymitywne i poza drobnymi wyjątkami zawracały tylko dupę zaproszeniami na kręgle. W V miałeś już cały internet, wraz z podróbą FB. Jeśli tu mieliby nie wstawić nic związanego z manią mediów społecznościowych to byłoby to chowanie głowy w piasek, czego Rockstar nigdy nie robił. Osobiście nie korzystam z tik toka, instagrama mam tylko do przesyłania
@JC97 : No nie wiem jaki jest kontekst, może to było jakieś ujęcie na 5 sekund przed wysadzeniem całego budynku w powietrze, aby 'wyśmiać' millenialsów właśnie?

Ale napisałeś 'dlaczego mają w to nie iść' sugerując jakby 'trendy tiktokowe' miały być jakimś elementem gameplayu, a nie tylko pojedynczą sceną z cutscenki na przykład.

W Watch Dogs 2 mogliśmy zdobywać followersów za robienie zdjęć, nie rozumiem co w tym fajnego czy klimatycznego.
Ale napisałeś 'dlaczego mają w to nie iść' sugerując jakby 'trendy tiktokowe' miały być jakimś elementem gameplayu, a nie tylko pojedynczą sceną z cutscenki na przykład.


@Beeercik: Trendy tik tokowe są częścią współczesnego świata. Odcinając się od tego nie byliby w stanie zbudować autentycznego odzwierciedlenia współczesnego świata. Mówiąc "nie wiesz jaki jest kontekst tych tik toków i w jaką mechanikę są obudowane" mam na myśli, że nie wiesz czy kręcenie tik