Wpis z mikrobloga

Obejrzałem film wbiłem na Twittera i się załamałem XD. #!$%@? bo jąkają się. #!$%@? mówią o swoich uczuciach wielu osobom ciężko się o tym gada. #!$%@? numer 2 bo jak mógł nie wypowiedzieć imienia swojej byłej XDDD. Powiem tak oglądam go z mniejszymi i większymi przerwami od kilku lat i chyba nigdy gość nie był tak uśmiechnięty przy kimś nie. Niech sobie żyją szczęśliwie bo widać że szczęśliwi są. Ludziom i tak nie dogodzą tak naprawdę zawsze będą się czepiać. Nadal uważam że to mocno powalona akcja że dwójka dorosłych ludzi musi się tłumaczyć bandzie debili z internetu z tego że się w sobie zakochali.

#friz
  • 9
  • Odpowiedz
@maku_21: sam fakt tego ze obejrzales godzinny film na temat zwiazku obcych ci osob swiadczy o tym jak wielkim #!$%@? jestes bez zadnego celu w zyciu i osiagniec
  • Odpowiedz
@maku_21: Końcówka filmu z rodzicami Patryka (bo to byli rodzice Patryka, nie?) jest dobrym podsumowaniem sytuacji i oni powinni mieć w dupie co myślą randomy z internetu. Ważne co myślą sami o sobie i co myślą o ich relacji bliscy przyjaciele. Ludzie się kiedyś przyzwyczają.

Bawi mnie robienie z Wiki jakiejś ofiary i bronienie jej honoru. Laska poszła prawdopodobnie na przód a białorycerzyki ją oznaczają i wypisują jaka to jest silna.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@justjane tak na końcu byli to rodzice Patryka i mega ważne były w sumie to słowa. Co do genzie to widać że jest tam wspierany. Widziałem jakiegoś tweeta że niby świeży za nimi nie przepada a tu proszę pojawił się na filmie. Skoro ich rodziny są z tym ok i bliscy to więcej im nie trzeba. Co do Wiki to też mnie to rozwala. Widać że gość jest zakochany po uszy.
  • Odpowiedz
@Oskaros: przeciez ty ciagle sie na tagu wypowiadasz ogladajac ekipe/ genzie wiec nie wiem jak mozna krytykowac obejrzenie tak waznego filmy dla calego tego grona i widzow, ktorzy sledza ich losy, zwiazki, rozstania, ciaze itd.
  • Odpowiedz
@corryand: takie są potem efekty oglądania czegoś takiego, #!$%@? że myślałeś że 21g to zarodek XDDDDDDD NO #!$%@? nic głupszego nie przeczytałem w tym roku, a Ty akurat jesteś królem autyzmu bo pamiętam jak raz dodałem post o Quebonafide to pisałeś że czemu z nim do szkoły chodzę XD ciebie nawet nie chce wyzywać bo jestem na 99.9% pewien że masz jakieś lekkie zaburzenia/choroby i to serio stary widać, nic do
Oskaros - @corryand: takie są potem efekty oglądania czegoś takiego, #!$%@? że myślał...

źródło: IMG_8860

Pobierz
  • Odpowiedz
@Oskaros: bo nie slucham zadnych rapsow ulomnych i nie znam jakiegos tekstu o duszy co ma 21g? xdd no rzeczywiscie to jest wiedza, ktora mozna sie szczycic nie ma co xD
A co do reszty obraz to mi sie nawet nie chce komentowacbo swoje juz o tobie powiedzialem. Poprzednim razem nawet mnie na tagu przepraszales i znowu twoj autyzm sie obudzil, no coz niektorzy tak maja. Elo
  • Odpowiedz
@corryand: teraz też cię przepraszam, nie odbieraj tego jako że się naśmiewam z chorych czy coś nic do ciebie nie mam mordo i wiem że nie masz lekko więc luz
  • Odpowiedz