Wpis z mikrobloga

#poznan
Panowie i Panie, potrzebuję lekarza medycyny pracy, który podbije mi badania lekarskie do odnowienia prawa jazdy, bo mi się przedawniło.
Najlepiej takiego wchodzę, 5 minut, płacę, wychodzę. Bez ciągania się po innych lekarzach.
  • 17
via Android
  • 0
@ryhu co ty pieprzysz chłopie, jak niby nielegalnie? Nielegalne to powinno być ściąganie z urzędu 200 zł za badanie polegające na wywiadzie i badaniu wzroku polegającym na czytaniu tablicy. Bo tak badają lekarze orzecznicy do kategorii B. Co innego jest jak badania do pracy się robi.

A legalne jest wystawianie orzeczenia do książeczki sanepidowskiej co roku na podstawie badania sprzed kilkunastu albo kilkudziesięciu lat? Tak jak to robione jest w całej Polsce?
urzędu 200 zł za badanie polegające na wywiadzie i badaniu wzroku polegającym na czytaniu tablicy


@exile17: ja na prawko normalnie miałam lekarz orzecznik(wywiad, badanie cisnienia, osluchanie), osobno okulista i porządne badanie, i glukoze z palca ¯\(ツ)/¯
via Android
  • 1
@Frettka Zarówno ja jak i mnóstwo osób z rodziny i znajomych mieli tylko te pierwszą część. Noszę okulary od dziecka, jak odczytałem w nich normalnie tablice, to co więcej badać? Krew/mocz to tylko do pracy.
@exile17: #!$%@?, umknęła mi że to do prawka, myślałem o medycynie pracy - jak tak ti faktycznie xD

Chciciaz nie wiem z jakiego powodu masz czasowe, jak masz coś mocno #!$%@? i masz potem kogoś rozjechać bo jesteś ślepy z kwitkiem bez badania to też nie wiem czy dobrze xD