Wpis z mikrobloga

Brzydula z zaburzeniami psychicznymi nagrała aż 3 godziny wysrywów na temat gonciarza XD XD XD

Ale tam na tej lewicy zawsze mają wesoło z tymi przygodami po ruchaniu się - zawsze jakieś dymy, zawsze ktoś jest zgwałcony albo zmolestowany xD

Pamięta ktoś może takiego oskarka z lewackiej organizacji studenckiej, co go kilka lat temu lewacka juleczka posądziła w studenckiej gazetce, że przeleciał ją bez jej zgody na jakimś wyjeździe studenckim, a on screenami rozmów z lokalizacjami z Google Maps udowodnił że to wszystko stek nielogicznych emocjonalnych bzdur? Ktoś kojarzy gdzie to było?

#gonciarz #dariadabrowska #lewackalogika #bekazlewactwa
ziuaxa - Brzydula z zaburzeniami psychicznymi nagrała aż 3 godziny wysrywów na temat ...

źródło: temp_file3524011722979600009

Pobierz
  • 39
Pamięta ktoś może takiego oskarka z lewackiej organizacji studenckiej, co go kilka lat temu lewacka juleczka posądziła w studenckiej gazetce, że przeleciał ją bez jej zgody na jakimś wyjeździe studenckim, a on screenami rozmów z lokalizacjami z Google Maps udowodnił że to wszystko stek nielogicznych emocjonalnych bzdur? Ktoś kojarzy gdzie to było?


@ziuaxa: tu masz jego twittera

https://twitter.com/marcinkkozak
Pamięta ktoś może takiego oskarka z lewackiej organizacji studenckiej, co go kilka lat temu lewacka juleczka posądziła w studenckiej gazetce, że przeleciał ją bez jej zgody na jakimś wyjeździe studenckim, a on screenami rozmów z lokalizacjami z Google Maps udowodnił że to wszystko stek nielogicznych emocjonalnych bzdur? Ktoś kojarzy gdzie to było?


@ziuaxa: a @majakstasko ciągle nie przeprosiła publicznie Marcina Kozaka za to że udostępniała te bzdury, skasowała po cichu posty
@onucoutkajpysk: Ja akurat nie rozumiem argumentu "bo on jest lewicowy". Mnie by gowno obchodziło czy mnie pomawia kobieta czy mężczyzna. Prawak czy lewak. Chciałbym zadośćuczynienia od tej osoby. Ta laska dla atencji powrzucała zmanipulowane screeny robiąc z niego psychola. Taktycznie powycinała wszystko tak, ze wyszło, ze on jest perdolniety i wysyłał do niej biednego aniołeczka jakieś zboczone teksty, a ona nie chciała. A wyszło, ze chciała, spotyka się z nim. No