Wpis z mikrobloga

#zdrowie #kosmetyki Cześć! Mam problem ze skórą głowy. Od lat korzystałem z Head&Shoulders, był jedynym szamponem jaki nie wywoływał u mnie łupieżu. Głowę myję codziennie, czasami co dwa maksymalnie 3 dni. Ostatnio niestety wywołuje u mnie taką skorupę na głowię, jakby maksymalnie wysuszał mi skórę. Podebrałem żonie szampon pantene z jakimś miodem czy innym dodatkiem ale mam to samo. Może ktoś z Was mierzył się z podobnym problemem i znalazł odpowiedni szampon, coś mógłby polecić?
  • 5
  • Odpowiedz
@malin90: Head&Shoulders to straszny syf przy dluzszym stosowaniu. Potrzebujesz dobrze oczyszczać skóre głowy, zwykle szampony popularnych marek z typowej drogerii czesto mają średniawy skład. Przydałby się peeling enzymatyczny do skóry głowy żeby to troche wyprowadzić a najlepiej wizyta u trychologa, jak problem jest mocno uciążliwy.
  • Odpowiedz
@malin90: Ja nie myje czasami i miesiąc. Babuszka Agafia lub regeneracyjny, przeciw wypadaniu Ziaja. Poza tym można sobie kremikiem np. Gorvita maść Niedzwiedzi Ząb, nawilżyc i lekko natłuścić.
  • Odpowiedz