Wpis z mikrobloga

@open_or_die

Dobrze wiedzieć że "rządowe media" podzielają zdanie polityków których oglądam na YouTube i zdanie dziennikarzy którzy pytali lewary o te ustawę, zresztą rząd się zmienił więc pisząc "rządowe media" masz na myśli aktualny rząd który jest większością, prawda?
@open_or_die Nie, aktualny rząd to dalej ten, który ma większość sejmową. Powoływać to sobie mogą kogo chcą, nie mają siły przebicia. Sądząc po tym co piszesz, idę o zakład że twierdziłeś że to Kaczyński rządzi polską, a przecież był szeregowym posłem, prawda? Dlaczego zmieniasz narrację? Coś nie idzie po twojej myśli chorągiewo?
@open_or_die

Ale po co mam ci podawać coś, co jest ogólnodostępne i możesz to sobie wyczytać? Trafiłeś na kogoś mądrzejszego od siebie i właśnie próbujesz odwrócić kota ogonem jak prawilny lewak. Przeczytaj projekt ustawy i przestań #!$%@?ć że nie ma tam nic kontrowersyjnego, gdyby było tak jak #!$%@?, to nikt by o tym nie mówił a tu proszę, największe media w kraju grzeją temat, morawiecki chce komisji, wszystkie partie wypowiadają się krytycznie
@The_Rainman przecież pisowskie śmieci tego nie rozumieją xd a niektórzy rozumieją, ale szmatecki kazal pisać o aferze i nie mają wyjścia xd

Jak dobrze, że oderwaliśmy tę hołotę bandycką od władzy. Każdy dzien, w którym te śmieci chodzą na wolności pokazuje, że na to absolutnie nie zasługują. Tu muszą być dotkliwe wyroki i rozszerzona konfiskata majątku. Pisowski nowotwór trzeba wyciąć jak najszybciej, bo dalej będzie zatruwał Polskę. Choć w dużo mniejszym stopniu.
@Notabene:

Dalej nie rozumiesz, masz głosowany projekt który jest antypolski i dąży głównie do wzmocnienia gospodarki niemieckiej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, projekt w którym zawarte są takie sformułowania jak "zmniejszenie odległości" i "wywłaszczenie", jestem prostym człowiekiem, dla mnie to już jest za dużo. Ludzie którzy wnieśli ten projekt powinni zostać natychmiast usunięci z sejmu i jakiejkolwiek debaty publicznej. Ja rozumiem, rasowy lewak już rzuca porównania, przestań się pocić robiąc te
Gdyby PiS rządził to ustawa byłaby przegłosowana bez żadnej dyskusji w ostatnim tygodniu w środku nocy.
Nie byłoby mowy o żadnych poprawkach, a kto przeciw ten nie jest Polakiem!!!!!111