Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek: komisja sledcza swtwierdzi, ze wiatraki to odnawialne zrodlo energii które teraz trenduje w europie. Firmy produkujące wiatraki w europie są z niemiec i danii ew jest z hiszpani ale jest za daleko pewnie xD i ustawa jest dużo lepiej napisana, niż to co przepychało pis przez 8 lat i to koniec.
  • Odpowiedz
to nie ma opcji wybrać w europie inne wiatraki niż niemieckie


@The_Rainman: Przypomnijmy, że ta ustawa nic nie mówi o Siemensie, ani o niemieckich firmach xD
Za to, to np. PGE rok temu zawierało umowy z Siemensem na turbiny wiatrowe.
  • Odpowiedz
@some_ONE: to wiem ale jest tak mocna narracja na niemieckie firmy i duńską a tak naprawdę innego wyboru nie ma xD teraz morawiecki mówi, że to największa afera w 3 rp xD oni budują taką narracje xD jak to nawet afera nie jest w porównaniu do wyborów kopertowych czy respiratorów xD ba nawet do granatnika na komendzie, czy ulaskawieniem wasika i kaminskiego przed wyrokiem xD to jest poprostu normalny projekt ustawy
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: pinokio chce komisji, to jego więszkość sejmowa zaraz ją przegłosuje, prawda? bo ma więszkość, przecież mówił tak na spotkaniach z prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Komisji śledczej do projektu ustawy który jeszcze nie był nawet procedowany w Sejmie ani nic XD Chłopu już całkiem się odkleiło


@HrabiaTruposz: jemu się nie odkleiło - on jest wyrachowany i cyniczny. PiS wie kim są ich wyborcy i wiedzą, że do tych tumanów trafiają buzzwordy, a jak je jeszcze podkręcisz "niemcem" i "tuskiem" to bez popity łykną każdy idiotyzm.
To jest "afera" na miarę tej, w której Tusk "chciał poświęcić
  • Odpowiedz
  • 11
@KosmicznyPaczek Ale gdzie tu odklejka? Przecież ich wyborcy i Konfederaci są serio tak durni, że to łykają. Wczoraj widziałem wpis Jabłońskiego który wciskał kit, że ustawa zmusza do montowania starych wiatraków mających powyżej 4 lat, mimo że odwrotnie lekko redaguje już istniejący od lat zapis, mówiący że mogły być wyprodukowane maksymalnie 4 lata wcześniej a matoły w komentarzach to łykały. Sekta i tyle.
  • Odpowiedz
to jest poprostu normalny projekt ustawy w którym musi być jeszcze kilka rzeczy poprawione


Bo to jest klasyczne pisowskie rzucanie gównem licząc że coś się przyklei
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Tak będzie wyglądać kolejne 4 lata w wykonaniu pisu bo ta strategia działa. Rząd w 2015 roku obaliła "afera u sowy" z której dowiedzieliśmy się tyle że politycy też przeklinają a Sikorski dobrze przewidział działania pisu u władzy.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz

Co do tego projektu to pomimo iż morawieckiego wyrzuciłbym na kryminał na conajmniej 20 lat i odebrał przepisany przez niego na żonę majątek to właściwie ma racje. Komisja śledcza jest potrzebna żeby dojść do tych osób które pisały te gówno, to jawne działanie na szkodę Polski i Polaków. Problemem nie jest to że ktoś wpadł na pomysły w tym projekcie, problemem jest to że pojawił się w polskim sejmie i będzie
  • Odpowiedz
@Notabene będą także głosowane poprawki, to że ktoś zgłosił jakiś bubel to nie znaczy że to przejdzie.

Może zrobimy komisję w sprawie kwoty wolnej od podatku którą zgłosiła konfederacja? Nie ważne że ja poprawili kilka razy i jeszcze nie była głosowana. Komisja jest potrzebna.
  • Odpowiedz
@Czarna_suszarka: no a Gamesa to nie jest spółka-córka Siemens Energy, który jest spółką-córką Siemens AG? xD wiem, że wywodzi się z Hiszpana, ale teraz to już w sumie Niemiec jest.

Tu mogę się mylić, a w Polsce i tak w dużej mierze Duńczyków mamy. A Siemens tu się wziął tylko dlatego, bo trzeba było bić aferę.
  • Odpowiedz
@open_or_die

Dalej nie rozumiesz, masz głosowany projekt który jest antypolski i dąży głównie do wzmocnienia gospodarki niemieckiej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, projekt w którym zawarte są takie sformułowania jak "zmniejszenie odległości" i "wywłaszczenie", jestem prostym człowiekiem, dla mnie to już jest za dużo. Ludzie którzy wnieśli ten projekt powinni zostać natychmiast usunięci z sejmu i jakiejkolwiek debaty publicznej. Ja rozumiem, rasowy lewak już rzuca porównania, przestań się pocić robiąc te fikołki, tylko
  • Odpowiedz