Wpis z mikrobloga

@Donatello95: kompletnie nie ma to sensu. Trzeba jesc ogrom bialka- dobrym wyznacznikiem jest sraka i smierdzace baki. Nie wiem czy wiesz ale ludzie przed wynalezieniem izolatu w ogole nie trenowali- nie mialo to sensu. Nawet w przyrodzie zwierzeta sobie obliczaja macro.
To jest podstawa

Pozdrawiam Baran WK
  • Odpowiedz
@Donatello95 Mają, nie musisz jakoś specjalnie liczyć. Najważniejsze jest białko, tak minimum 120g dziennie. Nie jest to jakiś wielki wyczyn, prochem i jogurtami z Biedry się dobija bez problemu.
  • Odpowiedz
@Donatello95: Ma sens, ale pod warunkiem, że po prostu chcesz schudnąć i się wzmocnić. Jeśli chcesz budować sylwetkę, to dieta niezbędna. Ja pierwsze 3 lata właśnie tak robiłem. Zero diety, ćwiczenia siłowe 3-4 razy w tygodniu. Straciłem 16 kg wagi, ale nie wyglądałem jak kulturysta. :D Sylwetka mi wyszła w stylu duży, ale nie 'wyrzeźbiony'.
  • Odpowiedz
@Donatello95: jak najbardziej mają sens, jeżeli nigdy nie ćwiczyłeś na siłowni to i tak wzmocnisz mięśnie niezależnie od tego czy będziesz jadł więcej czy mniej, dla organizmu będzie to poprostu nowy bodzieć na który zareaguje, a ludzki organizm wbrew pozorom (zakwasom itp.) lubi się czasem wysilić, bo po to trzyma te setki mięśni w ciele, że tak powiem, i pozytywnie reaguje na bodźce, które stymulują ich rozwój

a co do diety,
  • Odpowiedz