Wpis z mikrobloga

Cały świat jest zły to nie moja wina... #przegryw
Nie. To nie o krzywy ryj chodzi a o wykształcenie czyli poziom intelektualny i kulturę.
Ten nadmiar kobiet wykształconych w dużych miastach jest głównym problemem bo można przeboleć mniejszą atrakcyjność o którą można zadbać trochę, ale nie można przeboleć upadku w drabinie społęcznej czyli zwiazku z głupkiem i wsiokiem. Kobieta nie po to awansowała w drabinie społecznej by cofnąć się na wieś i żyć z kims intelektualnie niższym o dwa poziomy.
A to że się nie wykształciliście i nie mieliście aspiracji na coś wiecej niż wieś w #!$%@? zdrój to już nie problem całęgo świata który się na was uwziął. Nie każdy ma równy start, tylko że kobiety tak samo sie rodziły w gorszych do zycia miejscach jak wy ale one wyjechały i sie wykształciły a wy płaczecie.

#polska #niebieskiepaski #rozowepaski
Niesondzem - Cały świat jest zły to nie moja wina... #przegryw
Nie. To nie o krzywy r...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-04 091427

Pobierz
  • 27
@MrMas: widze że sperma od nieruchania mocno cu wywaliła między uszy i zapchała resztki zdrowego rozsądku. Kobieta nie chce normalnego wyksztalconego na poziomie mezczyzny tylko "bmw w leasingu i murzyna z dużą pałą". Żalosny jesteś.
@7160: nie wierze ze ty tak serio uwazasz ze robole wiecej wiedza niz julki po studiach. Tak ci chopoki na budowie powiedzieli o julkach z wyższym? To jednak prawda że podstawą ludzi głupich jest to że nie rozumieją że są głupi
ak ci chopoki na budowie powiedzieli o julkach z wyższym


@Niesondzem: Tak, nie rozumiesz ześ głupi. A powyższa wiedza - to z własnego doświadczenia.

3 razy rozmawiałem z biurwami.
- Ja to od monotlenku diwodoru jestem uzależniony
- Łola Boga! A co to za straszliwa sópstacja?
- Do chłodzenia reaktorów jądrowych tego się używa w elektrowniach. W Czarnobylu to głównie monotlenek diwodoru był powodem skażenia - pomagam jak mogę, żeby zajarzyła