Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Możecie napisać o co chodzi?

Zalozylem tindera. W miesiąc mam lekko ponad 30 matchy, czyli wychodzi ponad para dziennie. Nie wiem czy to dobry wynik, bo nigdy nie mialem tindera.

Większość matchy, to matche gdzie pierwsza dziewczyna dala lajka. Wiele z nich sama zaczynala rozmowę. Efekt jest taki, że każda rozmowa obojętnie kto zaczał i skonczyla sie zaproszeniem na spotkanie, kończyła się finalnie automatycznie ghostingiem, mimo ze z wieloma z nich rozmawiałem kilka dni czy nawet telefonicznie. Takich rozmów było 11, ogolnie bylo 13, ale 2 dziewczyny nawet nie odpisaly mi na wiadomość, kiedy to same daly lajka.

Obojętnie czy rozmawialem z nimi kilka dni czy od razu zapraszalem na spotkanie, bylo to samo, zgoda na spotkanie i ghosting.
Tylko jedna dziewczyna napisala, ze nie moze sie spotkać i potem ghosting dopiero.

Nie wiem już co robić, czuję się jak gówno. Do reszty matchy odechcialo mi sie pisać, bo pewnie będzie to samo. Wy też mieliście takie problemy?  Czytając tutaj posty, ze ktoś sie z kims spotkal, to jest to dla mnie nieprawdopodobne.

Wspomnę tylko, że daje macze i lajkuje osoby, które jak ja mają zaznaczoneze szukają stalego związku. Pozna tinderem w czasach szkolnych miałem powidzebie, ale po prostu nie chcialem być wtedy w związkach.
#tinder #zwiazki #samotnosc #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
nie polecam rozmawiac telefonicznie bo da niektorych lasek jest to dosyc creepy xd


@razdwatrzy55: ty masz godnosc jakas? jak laska nie umie rozmawiac przez telefon to ona jest creepy. To jest podstawowa zasada na tinderze, nie chodz na spotkania z osobami, z ktorymi nie gadales over voice. Jak laska nie chce gadac to znaczy ze na 95% jest spieyrdolyna.

Unikniesz masy wlasnie creepy spotkan z amebami i wystawek
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): >to po co tam siedzisz? Masochista? Przecież to pryzma odpadów, lumpeks z ciałami.

@kosmita: to gdzie mam niby szukać? Mieszkam w malym miasteczku, do większych mam kilkadziesiąt km i na nich bazuje.

Mam hobby, ale tam nir ma kobiet, a jak są to zajęte, emerytki czy gówniary z liceum

@kosmita: +1 ja się przeprowadziłem do miasta wojewódzkiego i od razu człowiek odżył, jak mieszkasz ze starymi i chcesz zaoszczędzić te kilka tysiaków na wynajmie to uwierz mi, że nie warto, bo za parę lat oddasz znacznie więcej pitosu, żeby mieć taka możliwość
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): > +1 ja się przeprowadziłem do miasta wojewódzkiego i od razu człowiek odżył, jak mieszkasz ze starymi i chcesz zaoszczędzić te kilka tysiaków na wynajmie to uwierz mi, że nie warto, bo za parę lat oddasz znacznie więcej pitosu, żeby mieć taka możliwość

@razdwatrzy55: nie no teraz to odleciałeś. Mam doslownie 2 kroki do pracy z domu, w ktorej zarabiam ponad przeciętnie. Po co mam w