Wpis z mikrobloga

#famemma #gra m i ja PROTOKÓŁ FAUSTYN
Dobra jako że mój poprzedni wpis został dobrze przyjęty wchodze do GRY i NATAN rozpisuję Ci performance na konfę:
Po pierwsze protokół BEATRIS uważam że trzeba uznać jako uruchomiony i zakończony kto miał się dowiedzieć i tak się dowiedział reszta się poniesie sama wystarczą drobne aluzje, ponieważ jeżeli będziesz dalej to cisnął to w najgorszym i najprawdopodobniejszym przypadku wyjdzie na to że wyzywasz mu matkę od k---w a on Ci w-------i za karę i Polański znowu się prześlizgnie, a tego byśmy nie chcieli.

Jako że faworytem nie jesteś musisz wykonać następujące zadania:
1. R------ć Faustynowi psychikę - Twoje szansę na wygraną wzrosną z 10% do może 30%
2. SHOW - abyś płynął dalej i niósł słowo WYKOPU

Tak więc w tym momencie należy wykonać woltę i rozpocząć protokół FAUSTYN.

Dobrze wiemy że relacje Faustyna z matką na pewno nie są łatwe a również temat jego imienia które otrzymał na chrzcie, więc tutaj będziesz go cisnął jako ten dobry "zesłany przez Boga" NATANIEL jeden z 12 apostołów (św. Bartłomiej). Zapytasz go jak to mógł zrobić swojej matce, która nosiła go pod sercem przez 9 miesięcy, żeby zmienić imię które mu dała na chrzcie, jak ona się czuła jak on wybrał kolegów zamiast niej bo się z niego śmiali, jak mały Faustynek ze smarkiem pod nosem płakał i był taką p---ą że odwrócił się od swoich rodziców. Jeżeli będzie Ci przerywał i mówił cokolwiek "nie mów nic o mojej matce" to mówisz że robisz to z szacunku do Pani Beaty, ponieważ on ma zero szacunku do własnej matki. Tutaj masz pole do naigrywania się dalej z niego że jest większą p---ą niż Olejnik bo koledzy go wyśmiewali... Uważaj żeby nie obrócił tego że śmiejesz się z imienia a to nie prawda imię jak każde inne, co więcej matka nadała mu imię po św. Faustynie męczenniku, możesz zapytać czy w ogóle k---a wiem po kim dostał imię i dodać a w sumie skąd może wiedzieć skoro wolał latać z nożem i straszyć innych że ich potnie i jak tak teraz myślisz to nie jest godzien nosić tego imienia i wybrał sobie w sam raz imie pasujące do takiej p---y jak on (k---a tu mi GRA r---------a czaszkę bo wpisałem w internert Adrian i patrzcie co mi wyskoczyło: https://adrian-rajstopy.pl/pl/ pasuje jak ulał bo jest P---Ą!).
Tutaj może się wydarzyć wszystko tak na prawdę c--j wie... może się popłakać, może krzyczeć, a może nawet być spokojny bo ostatnio tą kartą próbuje grać w związku z tym nawet jeżeli go nie wyprowadzisz z równowagi Ty musisz grać swoje i zakończyć show FINAŁEM.
No i tu jest kilka opcji jak to odegrasz możesz w stylu "Jam jest Nataniel i w imię Boga przychodzę niszczyć takich pseudoprawilniaków jak on" wymyśl se coś ale sens jest taki, że dajesz mu szansę bo jesteś sprawiedliwy i łaskawy i jako że jest to gala REBORN chcesz mu pomóc odpracować jego błędy i grzechy oraz pomóc mu przepracować jego traumy proponujesz mu go na nowo ochrzcić (weź kropidło albo przynajmniej miskę i pędzel) nadać mu na nowo jego imię ze chrztu Faustyn i żeby wyszedł do walki z Tobą jako Adrian FAUSTYN Polański. Gdyby przypadkiem Faustyn był tak zdystansowany że powiedział ok to dodaj ALE NAJPIERW MATKĘ PRZEPROŚ xD
Jakby Ci gdzieś ktoś zarzucał że to z wykopu no to wiesz... "WYKOP to ja a JA to WYKOP" xD
Elo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach