Wpis z mikrobloga

  • 338
@Niemamnietujeszcze: Ale przy kasie z kasjerką rónież musisz wyłożyć towar, a potem go zapakować. Skąd ten ból dupy i durne porównania? Pewnie (pod)ludzie bez gównoburzy żyć nie mogą.
To nie do ciebie tylko ogólnie do debili.
  • Odpowiedz
żarty mają to do siebie, że czasami bywają bardziej lub mniej abstrakcyjne


@MaszBaboTalerz: ja ostatnio zażartowałem, że zauważyłem dziwną korelację, między ilością chorych na AIDS, a szczepionkami, a okazało się, że odkrywca HIV już o tym mówił, że po szczepieniach na covid ma się pozytywny wynik testu na HIV xD
  • Odpowiedz
@Niemamnietujeszcze: Myślisz, że to głupi żart a to jest prawda... W Łodzi przy M1 pod biedronką stoi ciężarówka opisana jako outlet biedronki z artykułami przemysłowymi. Myślałem, że to jakaś dziwna dostawa, ale jak ją widziałem stojącą tak samo od kilku dni i kłębiących się ludzi to uznałem, że to chyba naprawdę towar prosto z tira.
  • Odpowiedz
@Niemamnietujeszcze: no i gitarka. Pamiętam jak za dzieciaka na jednej wiosce w środku nocy TIR zahaczył o pobocze i wywalił się na drogę. Mimo późnej pory w ciągu godziny z okolicznych wiosek zlecieli się dobrzy ludzie i pomogli w rozładunku. Wszyscy byli szczęśliwi bo mieli po tym zapasy na najbliższe parę tygodni
  • Odpowiedz
@chcwdk: Ja mówię o serio dużych zakupach. Bo nie lubię się bawić w tetrisa i kombinować jak na tą półeczkę przy kasie zmieścić cały koszyk. Tyle chociaż, że w niektórych lidlach są minimalnie większe te wagi.
  • Odpowiedz
@Horvath: u mnie w Lidlu zwykłe kasy są otwierane tylko w godzinach szczytu, jak jest luźniej to tylko samoobsługowe, raz widziałem jak facet miał wózek wypchany i tak nie otworzyli mu zwykłej kasy, musiał kasować zakupy na dwa razy
  • Odpowiedz
ja z dużymi zakupami równiez korzytsam z kasy samoobsługowej żeby nie czekać 20 minut w kolejce na skasowanie


@chcwdk: ta i pozniej kasujesz przez te 20min w międzyczasie bawiąc sie jak zwierzę w układanie hałdy zakupów w tym pojemniku, czekając co aż co jakiś czas byćmoże podejdzie pracownik
  • Odpowiedz