Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiNos: W sumie czasem się zastanawiam kim są ludzie, którzy wysyłają takie fotki obcym osobom w internecie. Czy w ogóle są normalni w życiu codziennym? Może widać na pierwszy rzut oka, że jest coś z nimi zdecydowanie nie tak? Jeszcze jakby było coś trochę zabawnego jak:
Ty wielki nos, ja mały wariat. Razem stworzymy zespół "Średni" - rozwiązanie win-win
to przynajmniej by się można było pośmiać ale tak to tylko współczuć
@WielkiNos: Wystarczy zapytać "Dlaczego wysyłasz mi zdjęcie dziecięcego penisa?" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś tutaj już pisał, że podobno działa ;)
@mati1990: Nic dziwnego że żadna nie odpisuje. Pewnie większość nie wie o co chodzi, bo zainteresowania na tych apkach w postaci "cycling" to wyjazd rowerem 2 razy latem do parku 15 km w obie strony. A nawet jak ktoś jeździ to i tak nie wyśle, pisanie w pierwszej wiadomości w ten sposób sugeruje, że jesteś zainteresowany jej rowerem, a nie osobą... Piszesz jak jakiś złodziej co robi zwiad, albo jakbyś pisał
@acars: kurde, w ten sposób nigdy nie pomyślałem. Podchodziłem jako heheszek laska która niema kija w dupie to odpisze, nie koniecznie od razu pokaże ale wie z drugiej strony z kim ma do czynienia. Nikomu czasu nie marnuje
@acars: osobą też jestem zainteresowany ale słuchanie 100 razy tego samego i zadawanie tych samych pytań po prostu męczy, bo zawsze kontakt się urywa w tym samym miejscu przy rowerach. A tak od razu zapytam i jak taka się znajdzie to od razu sobą zainteresuje