Wpis z mikrobloga

Tomasz „Szalony Reporter" Matysiak w swoim najnowszym materiale na koniec rozmowy z Michałem „BOXDELEM" Baronem przedstawił mu pewien filmik. Zrobił to „na kamerach", więc o żadnym ściemnianiu nie ma mowy. Według prowadzącego „Szalony Podcast" była to nagrana rozmowa byłego znajomego Michała z Matysiakiem przy pomocy aplikacji Skype. Ten były znajomy sam jako pierwszy napisał do 47-latka z prośbą o kontakt.

Jak podkreślił „Szalony" ta rozmowa nie dotyczyła Pandora Gate, ale temat podjętej dyskusji i tego, co zrobił Baron jest „gruby". Sam Michał po obejrzeniu tego filmiku momentalnie zmienił mimikę twarzy i poprosił o nieruszanie tej kwestii. Następnego dnia urywa się kontakt z byłym znajomym „BOXDELA". Do dnia publikacji materiału, bo wtedy wreszcie ten człowiek odpisuje Matysiakowi i jednocześnie prosi, aby nie publikować tej rozmowy w materiale, w którym wystąpić ma również Michał Baron.

Podsumowując:
- „Olciak93" po pierwotnej chęci przedstawienia jakichś rzeczy obciążających między innymi właśnie Barona, nagle całkowicie wycofuje się, mimo że dostarczyła już materiały „Konopskyy'emu". Jak się okazało później, robi to po kontakcie z Michałem
- dziewczyna z UK, która również chciała zaangażować się w sprawę, będąc w rzeczywistości pokrzywdzoną, wycofuje się po tym, jak „BOXDEL" w swoim filmie informuje o jej danych i miejscu zamieszkania
- kobieta, która dała początkowy zielony sygnał na opublikowanie materiałów, w których poruszana jest również osoba jednego z czterech udziałowców FAME, wycofuje się, nie podając przyczyny. Robi to nagle i urywa kontakt. Nie chce, aby jej osoba była jakkolwiek poruszana odnośnie Pandora Gate

I teraz wycofuje się mężczyzna, który według „Szalonego Reportera" mówił o grubej sprawie, do czego przyznał się mu później sam Baron. Robi to, gdy o istnieniu takiej rozmowy dowiaduje się właśnie Michał.

I ja mam teraz pytanie do ciebie, Tomku. Tak od kilku dobrych dni prześmiewczo wypowiadasz się o rozmowie „BOXDELA" z osobami z podcastu „Zgrzyt"(słusznie to robisz), by później w jeszcze głupszy sposób zakończyć swój materiał. Robisz to zaledwie kilkanaście dni po nich. Pokazałeś Baronowi coś, co powinieneś opublikować i mu tego nie przekazywać. Drzesz łacha z „Gimpera" i „Revo", bo zrobili swoją rozmowę z Michałem w przyjaznej atmosferze. A ty sam wyświadczasz mu jeszcze większą przysługę niż oni, zamiast dać mu wilczy bilet? Zrobiłeś to, aby pokazać, że masz na niego asa? Czy po to, aby Baron w przyszłości siedem razy się zastanowił, co będzie o tobie mówił?

Tak jak materiał z pierwszą „rozmową" z Michałem można było cię pochwalić, tak za drugi zasługujesz na ustawienie w jednej linii ze „Zgrzytem".

#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Potifara: Myślę, że ostatnia rozmowa może być rozmową z brzydkimburakiem na tematy około minecashowe. Sam buraczek zapytany kiedyś o to mówił, że ma na dysku nagrane rozmowy z ideltim jak się przyznaje do wielu rzeczy ale nie poruszał tego nigdy bo miał to w dupie i skupił się na tym aby dojść do współwinnych gdyż oni ddosowali streamerów i to był realny problem. Na YouTube idzie dalej znaleźć zapis z
  • Odpowiedz