Wpis z mikrobloga

Oczywiście Sierżant Biegieta w sprawie postrzelonych policjantów już zdążył się skompromitować. Oskarżył kogo? No oczywiście „górę”. No oczywiscie, najłatwiej się przerzuca odpowiedzialność za niedochowanie procedur na tych co zarządzają to patologiczną instytucją.

Co zabawniejsze, chwilę później udostępnił na story post swojego kolegi, kolejnego instagroamowego policjanta celebryty który raczej narzeka na to, ze policjanci zachowali się średnio.

Kto kupuje tą jego książkę?

Postrzelonym policjantom życzę jak najlepiej, oby przeżyli.

#policja #wroclaw
pawelczixd - Oczywiście Sierżant Biegieta w sprawie postrzelonych policjantów już zdą...

źródło: b1694ff413f2479db485fe0ec07d3b97

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@mkorsov no przepraszam ale w każdej pracy ponosisz odpowiedzialność za swoje decyzje. Tu ustawa mówi jasno o stosowaniu SPB.

Pisanie, że przełożeni mają krew na rękach a policjanci są niewinni jest chorą propogandą, którą kupują jego fani.
  • Odpowiedz
- postrzelonych w glowy (nie powinno byc w glowe?)
- uwolnieniu jenca (nie wiem, nie jest tylko wojennym a tub byl to zatrzymany?)
- znowu pytam pod postami - ciagle cisza (oficjalne kanaly) nt stanu zdrowia policjantow - dlaczego? Wykop twierdzi ze KIA.
- co da kamizelka k-o jesli strzal w czerep, wystarczy dobre przeszukanie typa i skucie go z tylu albo polucjant siedzi z nim na tylnej kanapie tak
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 tyle, że typa mogli wieźli już z komisariatu do aresztu. Nie przeszukano go przy zatrzymaniu, nie zrobiono tego na komisariacie i nie zrobiono tego przed transportem. Dlaczego? Bo najprawdopodobniej typa olali bo był ścigany za oszustwo na jakimś OLX, a planujący akcje nie postanowili nie poinformować operacyjnych, że tym ma na YT film w którym mówi, że będzie do policji strzelał. Wtedy sprawdzili by czy w dupie nie chował broni
  • Odpowiedz
Pisanie, że przełożeni mają krew na rękach


@pawelczixd: No trochę mają, jak np w patrolówce kamizelek z wkładami jest tylko dla 1/3 stanu, dzielnicowi i ruch drogowy w ogóle nie dostają żadnych. Taserów też nie ma, a wręcz nastąpił regres i z 3 na powiat został nam 1 (bo zabrali do wrocławia). To, że akurat w tej konkretnej sytuacji nic by to nie zmieniło, nie oznacza, że w innych by
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Faktem jest też to co on pisze - NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO w kwestii ochrony balistycznej policjantów - jedyne zmiany to kupowanie z własnych środków prywatnych kamizelek z wkładami (sam mam taką), bo ojczyzna nie wydaje i nie wyda. Na stanie są do pobrania na dyżurce kamizelki z kevlaru pamiętające jeszcze pierwszy rząd Pis.
  • Odpowiedz
  • 0
@niebiesko-niebieski czyli rozumiem, ze nie oburza Cię takie rzucanie oszczerstwami na lewo i prawo?
Dla mnie to taka sama sytuacja jak wykopki oburzajsce się, że ktoś dostanie nagrodę za tą obławę. Za śmiertelne potrącenie policjanta kierującego ruchem przez pijanego kierowcę też oskarżymy kierownictwo? To najłatwiejsze.

Btw widziałeś to? Ja nie wiem co powiedzieć (polecam do końca) https://x.com/PKitaDziedzic/status/1731339804950798597?s=20
  • Odpowiedz
czyli rozumiem, ze nie oburza Cię takie rzucanie oszczerstwami na lewo i prawo?


@pawelczixd: Nigdy nie byłem fanem bagiety i dla mnie to jest farmazoniarz - ale ma akurat w tym rację, że od śmierci policjanta w Raciborzu nic się w tym aspekcie nie zmieniło.
A co do nagrania - czas reakcji mnie nie dziwi, na całej ścianie zachodniej tak to wygląda (albo i gorzej), to że go nie zatrzymali
  • Odpowiedz