Wpis z mikrobloga

@niedasieukryc: kupiłem kiedyś i rozczarowany jestem. Mój Xiaomi nie chciał wejść na Super Turbo ładowanie na chińskich kablach. Zamiast 1h ładował się dużo dłużej. Myślę, sobie to może do auta- do Android Auto. Też słabo bo co minutę AA zrywało połączenie.
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: @borewicz_zero_7 @MrLovelock @Matpiotr

Chcę właśnie taki a nie inny bo udostępniam internet na laptopa z telefonu i ustawiłem sobie tak, ze router wifi w telefonie włącza sie po włączeniu ładowania i chcę mieć ten kabel ciągle podłączony do laptopa z adapterem magnetycznym aby szybko podłączyć tel siadając przy biurku. No i cena 2zł z przesyłką dla nowych na aliexpress nie ma konkurencji więc chcę właśnie tam kupić.

Znalazłem jedynie taki:
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Wcześniej pisałeś, że nie polecasz bo nie obsługują PD, a wychodzi na to, że producent nigdzie nie twierdzi że taki kabel PD obsługuje.
Jeśli znalazłem ten sam kabel na aliexpress to w materiałach producenta kabel jest wyraźnie kierowany do właścicieli telefonów Xiaomi, Honor i Huawei, a sprzedawca wypisuje różne sprzeczne ze sobą głupoty.
  • Odpowiedz
@cukru: cóż, kilka innych kabli, jakiś noname, od oneplusa, od motoroli, ładowanie pixela obsługuje, czyli chyba PD tam jest, czyli tak czy siak, kabel ładny ale psie gówno. Dlatego od siebie nie polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz