Wpis z mikrobloga

Siema,
Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze ma podobną pasje?

Mianowicie od prawie 30 lat sprawdzam jakie nowe gry wychodzą na PC (około 300-400 tytułów rocznie), kiedyś w czasopismach, dziś w internecie, no i notuję każdą grę, jaka wychodzi a zarazem mi się spodoba, żeby kiedyś ją sprawdzić, popykać.
Wiadomo, że czasami starsze tytuły tracą z biegiem czasu, dlatego prawie nie gram w nowości, tylko sprawdzam/przechodzę gry chronologicznie. :D

Na ten moment jestem na latach
- 2015 (do ogrania The Witcher 3, Fallout 4, Dying Light [online coop], Vermintide [online coop], Hero of the kingdom II)
- i 2016 (zostały Unravel, Momodora: Reverie Under The Moonlight, Hyper Light Drifter, SteamWorld Heist, MAFIA 3, Shadow Warrior 2 [coop online], Dark Souls 3, Stellaris, Dirt Rally)

Średnio sprawdzam około 30 gier w roku, choć większość szybko wywalam, bo przy takim przebiegu dużo już widziałem, i większość jest zbyt mało innowacyjna.
Byłbym pewnie bardziej na bieżąco, gdyby mnie nie zatrzymały z postępem na prawie 10 lat gry online: WoW, LoL i Hearthstone :D
Dlatego staram się nie grać już w gry online które się nie kończą, tylko przechodzę kampanie w coop, jeśli dana gra ją ma.

Może ktoś chętny w najbliższym czasie do przejścia kampanii w którejś z powyższych?

#gry #pcmasterrace #hobby #coop
  • 22
@stepienz13posterunku: z jednej strony jest to pewnego rodzaju poczucie obowiązku, i na początku męczyło nawet, ale jak zacząłem lepiej te tytuły filtrować, nie planować zbyt wiele w przód, i odrzucać właśnie te, które nie dają wiele przyjemności, to mam teraz z tego grania baaardzo dużo frajdy a to poczucie jest malutkie i przestało przeszkadzać :D