Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: #taktrzebazyc, niejednokrotnie diva czy masażystka są w obyciu milion razy przyjemniejsze niż p0lki harpie. Też miałem kilka takich div, które mnie na obiad zapraszały albo wbijam do znajomej divy wieczorem, a okazuje się, że laska przygotowała kolację i żebyśmy przed cioraniem coś zjedli bo ona w sumie nie ma z kim. Później ten wieczór upłynął na cioraniu oczywiście, chciałem się już zbierać, a ta żebym został i z nią
@TestoDepot:

Też miałem kilka takich div, które mnie na obiad zapraszały albo wbijam do znajomej divy wieczorem, a okazuje się, że laska przygotowała kolację i żebyśmy przed cioraniem coś zjedli bo ona w sumie nie ma z kim. Później ten wieczór upłynął na cioraniu oczywiście, chciałem się już zbierać, a ta żebym został i z nią obejrzał jakiś film.
wladca_morii - @TestoDepot: 
Też miałem kilka takich div, które mnie na obiad zaprasz...

źródło: F30y6ycXQAAgdRb

Pobierz
@Pralko-suszarka: w moim przypadku na tamten czas to była nieistniejąca już dzisiaj #roksa. Generalnie dużo fajnych div się zawinęło z branży i dzisiaj jest średnio w porównaniu z tym co było parę lat temu jeszcze. Z tym, że takie sytuacje jak opisuje to się działy oczywiście po jakimś czasie, z reguły po kilku wizytach u danej divy. Było po prostu kilka takich, że oprócz #!$%@? lubiły sobie pogadać - widocznie