Wpis z mikrobloga

Hej, szukam dobrego fotela ergonomicznego, przez ostatnie 10 lat miałem Ergomax Flexi ale niestety już się wyrobił, a i nie jest on szczytem ergonomii :/. Myślałem, że idealnym fotelem będzie dla mnie grospol Ioo (wersja 2 odpada ze wzgledu na siedzisko w postaci siatki którego bardzo nie lubię) ale niestety okazał się za wąski - oparcie ma super ale niestety siedząc czułem ucisk na nogi bo bokach bo wbijały mi się krawędzie siedziska. Jestem średniej postury, 179/80, a ten fotel jest chyba robiony dla osób zdecydowanie węższych :/.
Myślałem zamówić zamiast tego Ergohumana bo podobno jest szerszy od Ioo.
A może macie coś innego sensownego do polecenia w cenie ok 2.5k?

#fotelergonomiczny #krzeslobiurowe #ergonomia #ergohuman
  • 19
  • Odpowiedz
  • 2
@Wojciechhhhh123 ja mogę jedynie powiedzieć że mam ergohumana i jestem z niego zadowolony, na nic w nim nie narzekam. Nie mogę go niestety porównać z żadnym innym bo nie miałem okazji siedzieć na innym tego typu
  • Odpowiedz
@Wojciechhhhh123: profim xenon? Funkcja pochylenia lekko do przodu sprawia, że oparcie jedzie za tobą nawet jak się skupiasz i mimowolnie pochylasz w przód. No i zagłówki mają dobre.
  • Odpowiedz
profim xenon


@tellet: Dzięki! Wygląda spoko, muszę znaleźć jakiś sklep w krk i go przetestować :). Jedyne co mnie zastanawia to czy ta część pod kręgosłup lędźwiowy spełnia swoją robotę bo wygląda na bardzo niewielką krzywiznę w oparciu (porównując do takiego ergohumana czy ioo)
  • Odpowiedz
@Wojciechhhhh123: Druga generacja fotela Ergohuman cieszy się popularnością, jeżeli chciałaby Pan zobaczyć i przetestować fotel na żywo, to zapraszamy na naszą ekspozycję przy ul. Ostródzkiej 53 w Warszawie - https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-biurowy-ergohuman-2-basic-bs-black/7121/p :) Pod linkiem znajdzie Pan wszystkie parametry modelu, w tym szerokość siedziska.
Jednak jeżeli odległość stanowi problem, to może Pan zamówić fotel z darmową dostawą, a gdyby Panu nie pasował, to jest możliwość bezpłatnego zwrotu :)
  • Odpowiedz