Wpis z mikrobloga

@enten: ci od "inwestowania" myślą że niszę znaleźli... i promują się ostatnio z różnymi youtuberami z innych dziedzin.

swoją drogą albo w końcu mu zaczęli dawać dobre mikrofony albo do logopedy poszedł :) da się go słuchać od pewnego czasu. do ideału daleko ale da się i to już nie jest walka.
  • 1
swoją drogą albo w końcu mu zaczęli dawać dobre mikrofony albo do logopedy poszedł :) da się go słuchać od pewnego czasu. do ideału daleko ale da się i to już nie jest walka.


@drinkIT: W sumie racja. Mi tam jego wymowa jakoś nei przeszkadzała więc tej zmiany nie dostrzegłem ale rzeczywiście mówi lepiej niż na wykładach sprzed 5-10 lat. Chyba rzeczywiscie logopeda był inwestowany.
@essalysolu:
Dragan kiedyś powiedział że idiota jest ten kto twierdzi że na pewno albo nigdy nic się nie wydarzy.
Pamiętam jak kiedyś w liceum pol roku przed matura powiedziałem że modle się do szatana żeby zdać maturę a jeśli bóg istnieje to niech mnie ukarze i przed maturą niech umrę na nowotwór. Pamiętam że niektórych to dosłownie zamurowało a dziewczyna która mnie lubiła zaczęła płakać.
Oczywiście maturę zdałem dosyć dobrze.
Ciekawe
swoją drogą albo w końcu mu zaczęli dawać dobre mikrofony albo do logopedy poszedł :) da się go słuchać od pewnego czasu. do ideału daleko ale da się i to już nie jest walka.


@drinkIT: Ja jestem wprawiony, bo dużo kiedyś Korwina słuchałem. :P