Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu @adrninistrator z Tego linka
zdaję dalszą relację jak ma się sytuacja. Otóż rano pan skośnooki kazał mi ponownie wypłacić środki na mój portfel binance czyli 132 USDT. Tak też uczyniłem, kasa dotarła po czym wpłaciłem środki ponownie aby odblokować moje daily taski ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wykonałem pierwsze 40 tasków. Mój portfel na stronie urus 146,63 USDT. Kolejna wypłata i wpłata celem odblokowania zadań. Ogólna zasada jest taka że kliknięcie zadania pobiera ci na nie środki z portfela i jego przetworzenie zwraca ci te środki z profitem. Przy 16 z 40 zadań trafiło mi się jak to określił pan z singapuru "combo" o wartości 144 i 90 USDT co wywołało ujemne saldo mojego portfela. Oczywiście aby teraz ukończyć zadanie muszę dorzucić do mojego konta różnicę. Oczywiście będzie to mi odpowiednio wynagrodzone gdyż jest to COMBO ( ͡º ͜ʖ͡º) Obecnie moje saldo wynosi -83 USDT. Musiał bym je teraz zakupić na binance, potem wpłacić na platformę i będę mógł ukończyć taska, pytanie teraz czy nie podłoży mi kolejnego kombo aby wyciągnąć kolejną kasę. Mam teraz spory dylemat czy to jest już ten moment kiedy mnie chcą #!$%@?ć czy zagrać w to dalej, wpłacić te 83 USTD i być może ukończyć to #!$%@?, wypłacić kasę na binance i kulturalnie #!$%@?ć bo już wszyscy wiemy do czego do dalej dąży. Aktualnie zwodzę gościa tym że nie mam żadnych środków na koncie bankowym (wysłałem mu nawet ss innego pustego konta) ale będę miał siano wieczorem i napewno dowiozę robotę do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli wdupię to byłbym jakieś 471PLN na minusie które wolał bym spożytkować jakoś inaczej ale wciągnęło mnie to gówno i jestem ciekaw czy uda mi się z tego wybrnąć. Aktualnie jestem na minusie 140PLN ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Decyzję zostawiam wam, jak ktoś chce się dorzucić do tego gówna i przelać jakieś drobne to również zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam plusujących poniższych treści:
https://wykop.pl/wpis/73887145/scam-kryptowaluty-oszukujo-znalazlem-oferte-pracy-#260639611

Lista wygenerowana za pomocą Mirkowołacz

mickovsky - W nawiązaniu do wpisu @adrninistrator z Tego linka
zdaję dalszą relację j...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-01 143535

Pobierz

Gramy dalej?

  • TAK 53.9% (123)
  • UCIEKAJ MIRAS 46.1% (105)

Oddanych głosów: 228

  • 31
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mickovsky rozum mówi jedno a głupota drugie :) jprdl tak poważnie i szczerze to chyba czas #!$%@?ć. Jest jakaś szansa na to że po wpłacie będą chcieli doić dalej i będziesz chwilę na plusie no ale.... Mieć a nie mieć 500+ to już ponad 800+ ;)
@mickovsky: Logika mówi że powinno co jeszcze być, bo to w sumie są drobne a że 3 dni już z tobą siedzą. Trochę szkoda czasu dla 150 dolarów. Chyba że dla pajeta to i tak dobre. Ciekawość to jedno ale chyba szkoda kasy
Aż założyłem tu konto aby dołączyć bo sam jestem w tej sytuacji, jednak ja zaryzykowalem, dokupilem tej krypto aby wyrównać balans i dokończyć zadania. Odziwo poszło bez problemu tzn serio dostałem większy profit i balans sie zwrócił, potem przelałem se całość na portfel po ukończeniu zadań.
Mnie bardziej martwi czy coś mi grozi w kwestii prawnej czy pod względem kradzieży tożsamości? xD co prawda mają tylko mój numer tel ale zawsze i
Jeżeli wdupię to byłbym jakieś 471PLN na minusie które wolał bym spożytkować jakoś inaczej ale wciągnęło mnie to gówno i jestem ciekaw czy uda mi się z tego wybrnąć. Aktualnie jestem na minusie 140PLN


@mickovsky: xD
Tak jak myślałem, trzeba być turbo głupim by się na ten scam nabrać