Wpis z mikrobloga

Mireczki mam do was pytanko, głównie do użytkowników iPhone’ów. Long story short w ciągu roku dwie ładowarki mi padły. Pierwsza po prostu przestała ładować. Oczywiście nie chciało mi się bawić w reklamację więc kupiłem nową. Druga natomiast zaczęła się topić od środka. Ładowarki nie były jakoś mocno eksploatowane ale mocno mnie martwi że taki sprzęt może spalić mi mieszkanie. Mieliście takie problemy z tymi ładowarkami?
Upiory - Mireczki mam do was pytanko, głównie do użytkowników iPhone’ów. Long story s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Upiory: Nie masz w okolicy zbyt wielu sąsiadów z fotowoltaiką? Niektórzy tak rozkręcają napięcie w ustawieniach aby im się inwerter nie wyłączał przez za duże napięcie w sieci że może być w gniazdku ponad 250V
  • Odpowiedz
@Upiory ewidentny fejur, co widać właśnie już po samym znaku CE. Chyba nas oszukujesz z tym zakupem bezpośrednio w Apple, pokaż dowód zakupu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Templar sorry, główny wątek i pytanie - czy miał ktokolwiek podobne problemy. Więcej hejtu i uznawania mnie za oszusta niż to jest warte. Nie mam paragonu bo nie uważałem, ze ładowarka za 100 zł jest warta tego. Było proste pytanie - mieliście takie problemy z tymi ładowarkami? Ja nie wiem czy już na tym serwisie nie można o taką bzdete napisać, żeby nie zostać zwymyślanym. Kupuję telefon za ponad 6k i będę
  • Odpowiedz
@Upiory napisałeś, że kupiłeś u Apple'a, tak że pokaż np. screen z zamówienia, Apple nie ma stacjonarnych sklepów w Polsce.

Wrzucasz zdjęcia podrobionej ładowarki i czego się spodziewasz, że na słowo Ci uwierzymy, że taką Ci sprzedali w autoryzowanym sklepie? Naprawdę nie trzeba być ekspertem, żeby rozpoznać, że to podróbka.

Ale odpowiadając na pytanie - nie ma takich problemów z oryginalnymi ładowarkami zarówno producentów telefonów jak i od porządnych firm zajmujących się
  • Odpowiedz
  • 0
@Templar no tak nie ma AppStore ale masz iSpot i tam możesz sobie kupić lokalnie. Jak rozumiem autoryzowany sprzedawca powinien mi sprzedać oryginalny sprzęt. Dziękuję i zamykam temat
  • Odpowiedz
@Upiory no to idź to w takim razie zareklamować w tym iSpocie (paragon nie jest potrzebny) i wtedy kręć Małysza, bo jeśli tak było to sprzedali Ci podróbkę.
  • Odpowiedz