Wpis z mikrobloga

Jednak bycie kibolem warszawskiej kurtyzany
to stan umysłu.

Wszyscy pamiętamy to co wydarzylo się w Alkmaar,gdzie wina za wydarzenia które miały miejsce po meczu odpowiadają tamtejsze służby porządkowe,jak i władze miasta.

Do czasu.

To co #!$%@?ło się wczoraj w Birmingham przekreśliło szanse by klub z Alkmaar poniósł jakiekolwiek konsekwencje.
Legiijna husaria wsparta miejscowymi Mariuszami, pokazała że zadymy to ich chleb powszednia, a to co miało miejsce w Holandii,można uznać za wypadek przy pracy.

Mam gdzieś tłumaczenie że winę ponosi klub z Birmingham,bo w ostatniej chwili wycofał się obiecanej puli biletów,dla sympatyków Legii.
Oczywiście jest to zagrywka nie fair ze strony gospodarzy, która jednak w żaden sposób nie tłumaczy, ani tym bardziej nie usprawiedliwia zachowania małpoludów z "elką" na piersi.
#mecz #legia #pilkanozna #kibole #ligakonferencji
  • 9
@rybazryzem85: mi się wydaje że to bez różnicy, dla tych podludzi każdy powód jest dobry do zrobienia zadymy. Wczoraj legia bez zaskoczeń dostała na cipe to nawet jakby były te bilety, to byłby awantury po meczu. Wygraliby jakimś boskim cudem xdd to też byłyby dymy bo pijaki świętują. Wstyd jak zwykle na całą europe. Gówno pilkarsko polska i jej smieszne kluby mają do pokazania to i "kibice" trzymają podobny poziom. A
@rybazryzem85 ja bym mimo wszystko bardziej oczekiwał logicznego myślenia od służb porządkowych, że taka decyzja wywoła zamieszki bandy troglodytów. Wiadomo, że kibole to zwierzęta, ale Anglicy też się nie popisali zbytnio. Było przyjąć już taką pulę o jakiej mówiono wcześniej i by można było wtedy tego uniknąć .
@rybazryzem85: Ja od dawna powtarzam, ze podludzie z warszawy, radomia, sosnowca, bielska-bialej i cala reszty tej holoty, ktora jezdzi z obwoznym cyrkiem zwanym legia warszawa, to sa ludzie tego samego pokroju co wykolejency z grupy wagnera. Jedyny ich cel egzystencji to przemoc, agresja i niszczenie tego co ktos inny zbudowal. Zwykly smiec ludzki zaslugujacy na dozywotnie prace w kamieniolomach, a nie na uczestnictwo w wydarzeniach sportowych.

P.S. #!$%@? legionistow za hipokryzje,
@Merdarion_PL
Sygnały że kibole Legii zachowują się nieodpowiednio,były jeszcze przed decyzją o zmniejszeniu puli,więc sugerwoanie że gdyby była pełna pula to by do niczegonie doszło,są śmieszne. Może nie było by takich dymów, ale kibol zawsze znajdzie powód by spuścic komuś #!$%@?,albo samemu obskoczyć #!$%@?

Z tym tlumaczeniem brzmisz podobnie jak ten ich bramkarz,Tobiasz,który w wywiadzie pomeczowym,stwierdził,że to Aston Villa,sama jest sobie winna. Przyrównał do tego co miało miejsce w Alkmaar, I to
@rybazryzem85 ja nie bronię kibiców Legii. Widzę po prostu niekompetencje Anglików. Było komunikowane, że decyzja była późno. Doszło do napięć których nie próbowali w żaden sposób zniwelować choćby przywracając np. dodatkowe 20% miejsc. Obie strony w pewien sposób zawiniły.
@rybazryzem85: Ojojoj to już wykopki nie popierają kiboli Legii? Przecież Borek po ekscesach kiboli w Holandii pisał skandal, Mioduski prawie płakał że został zgwałcony przez ochroniarzy holenderskiego klubu. Wykopki też wyły i jęczały za Mateuszem Borekiem, SKANDAL, DYSKRYMINACJA itd. Jak napisałem że ci troglodyci z Warszawy nie od dziś mają renomę patusów i że powinno się odciąć sponsorowanie tej patologii ze spółek skarbu państwa to dostałem masę minusów. Wychodzi na to