Wpis z mikrobloga

Wiem, że niektórzy będą ironizować, że "kiedyś to było", ale naprawdę pomimo rozwoju technologicznego i wzrostu możliwości sprzętowych, niektóre rozwiązania to czyste uwstecznienie i wprowadzanie ich powinno być karane co najmniej karą chłosty i odebraniem prawa do wykonywania zawodu.

Zainstalowałem aktualizację oprogramowania telewizora. Wiem, że niby powinno się poszukać informacji przed instalacją, ale czas nie jest z gumy i po prostu nie da się wszystkiego przeczytać, bo #!$%@? życia by mi nie starczyło na czytanie listy zmian i umowy licencyjne wszystkiego. Co mnie tak #!$%@?ło? Otóż jakiś skończony debil w LG wpadł na pomysł, że od teraz telewizor po włączeniu nie będzie wyświetlał obrazu z ostatnio używanego źródła, tylko będzie wyświetlał takie gówno o nazwie "Panel domowy" gdzie masz sobie wybrać co chcesz wyświetlać. Powiecie, że to przecież tylko dodatkowe dwa kliknięcia, albo jedno przytrzymanie jak sobie zaprogramujesz skrót, ale jakbym tego #!$%@?, co to wdrożył miał na wyciągnięcie ręki, to za każde dodatkowe kliknięcie, którym mnie obciążył #!$%@?łbym mu klapkiem kubota trzy razy w ten pusty łeb.

Kiedyś tv włączał ostatnio używane źródło, timer można było ustawić jednym przyciskiem, wiele ustawień, które dziś wymagają przebijania się przez wielopoziomowe menu było dostępnych właśnie jednym przyciskiem na pilocie. Komu to przeszkadzało, #!$%@??

#zalesie #technologia #kiedystobylo
  • 10
Też mam TV od LG i nigdy więcej ich WebOS'a. Tak mnie wku...ją te tysiące nieczytelnych menu. Już bym wolał ustawiać to z konfiguracyjnego pliku tekstowego, przynajmniej daje się szybko znaleźć to, czego się szuka. A zachciało się Magic Remote i dlatego się zdecydowaliśmy (i ten też jest przereklamowany, drugi raz bym też nie brał).