Wpis z mikrobloga

@Last_Viking albo nie zaznajomiłeś się z programem konfederacji albo dałeś się już całkiem omamić kłamstwami na temat tej partii i dołączyłeś do pożytecznych idiotów. Zobacz jakie postulaty wystosowali i co chcieli zmienić w systemie podatkowo prawnym a później zbierz głos. Co więcej mówię to z pozycji osoby która nie głosowała na konfederację ( ͡º ͜ʖ͡º) Jako jedyna partia chce uproszczenia podatków i zmiany w systemie donacji cywilnych
  • Odpowiedz
  • 12
@Pimento tak było - byłem w komisji i widziałem że pimento wcale nie głosował na konfederacje. Całkowicie przypadkowo robi dobrze tej partii na wykopie i powtarza kucowskie bzdury na temat podatków - ot zbieg okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: wcześniej ludzie mogli mówić, że wszystkie te maile są zmyślone, ale czegoś takiego nikt by nie wymyślił, bo to jest zbyt duży poziom abstrakcji xD
  • Odpowiedz
@Ataxia jak mniemam kto mial w programie dobrowolny zus dla przedsiębiorców również jest bzdurą? Wniosek o komisję śledczą ds. nieprawidłowości w polityce energetycznej to wymysł kuców? Znajdź choć jeden wniosek o podwyższenie przywilejów kościelnym…
  • Odpowiedz
  • 2
@Pimento no fajnie kucu - ale rozumiesz ze dobrowolny ZUS to kilkanascie jak nie kilkaset miliardow mniej w budżecie państwa? Czym wypełnić ta dziurę? Kolejnymi obietnicami bez pokrycia? Rozumiem że jak obiecam bańkę na łeb i 5 dziewic na każdego to kuce z konfy na mnie zagłosują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do kościoła - konfederacja gietrzwałdzka I tyle w tamcie
  • Odpowiedz
gorzej, to może być real


@Panzerhund: wszystkie te maile są prawdziwe. Nikogo nie pozwali, zablokowali w Polsce otwieranie tej strony jak w jakiejś Białorusi. Do tego masa maili potwierdziła się zeznaniami osób trzecich czy poprzez faktyczne wydarzenia, które miały miejsce, a o których była mowa w mailach, jak choćby ustawki PiSu z konfederacją
  • Odpowiedz