Wpis z mikrobloga

@Beeercik: Aha w ten sposób. Ja podejdę chyba po prostu pod czysty fun, jak mi się będzie najlepiej grało, bez zbędnego odhaczania wszystkiego. Jak wygląda sytuacja w FC6 z patrolami itd? Jest co krok dosłownie nawalanka czy można na spokojnie sobie polatać po świecie?
@Obywatel_Kondominium : Trochę niestety trzeba odznaczać, żeby odkrywała się mapa, ale można też odkrywać teren po prostu chodząc po nim, podobnie jak było w FC5.

Patrole są, ale działają w ten sposób, że jeśli nie masz wyjętej broni to się nie #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod czysty fun też będzie dobra zabawa. Samych różnych broni jest 116 rodzajów, a do każdej masz jeszcze modyfikacje i różną amunicję
Patrole są, ale działają w ten sposób, że jeśli nie masz wyjętej broni to się nie #!$%@?ą


@Beeercik: To dobra zmiana, bo w 5 mnie strasznie denerwowało, że zrobili co krok napotykanie wyznawców i strasznie to wybijało z takiego przyjemnego spokojnego hasania po tych ładnych terenach jak np. w Primalu czy 4. Pewnie wieże porobię przy okazji, żeby właśnie mapkę odkryć, ale posterunków raczej nie będę klepał od tak. Ewentualnie jak