Wpis z mikrobloga

@Zeronader: na rynku są dostępne auta klasy D, kompakty, sub-kompakty - one bez problemu mieszczą się w wyznaczonych polach, ale #!$%@? nie, muszę mieć #!$%@? suwa albo pickup truck, jak nie mieścisz się na 1 miejscu to nie parkuj. proste.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zeronader kiedy idiota kierowca z dużym autem i małymi nóżkami musi zaparkować blisko... Ja mu się nie dziwię, nie musiał się tam #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@muaddib443: o ile mnie tez wkurzaja ludzie zle parkujacy, o tyle Twoj komentarz jest dziwny, troche krzywdzący... majac 4+ osobowa rodzine, dzieci w fotelikach, a ja mam 190cm wzrostu - malo ktore auto ponizej kategorii D pozwala na swobodne siedzenie dziecka za mną (a nie cierpie pozycji lezacej za kierownica, blizej mi do sportowej), wiec w gre wchodza glownie auta klasy E, wieksze SUVy, VANy.
Jedyne co mnie broni, to ze
  • Odpowiedz
@Zeronader: zapomniałem, że wykop jest miejscem, gdzie znajdzie się jakiś obrońca totalnego dzbaństwa.
Środa, wczesne popołudnie, kilkaset wolnych miejsc i nagle za wąsko.

Ikea ma całkiem duże miejsca parkingowe i dodatkowo są porozdzielane wymalowanymi obszarami (jest nawet odstęp przy wiacie!)
Wystarczy zaparkować prawidłowo, tzn mieszcząc się między liniami i nie ma problemu z wysiadaniem.
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: Obecnie standardowego samochodu nie będącego miejskim wozidłem nie można otworzyć.

Jak ci ktoś z prawej i lewej zaparkuje idealnie na środku to w zimowej grubej kurtce jest ciężko wysiąść. Można, ale czyścisz nią bok samochodu.

Audi a6 ma 190cm, a wraz z lusterkami 211cm.
A miejsce parkingowe ma mieć 2.5m xD.

Tylko ktoś nie podumał, że najdalszy punkt drzwi otwartych =\= 60cm przerwy na wyjście. Ale to teoria, w praktyce
  • Odpowiedz
@Zeronader gówno prawda, miejsca tyle, że nawet na takie miejsca zajeżdżam spokojnie starą kurą sprzed prawie ćwierć wieku, parkuję jak człowiek, wysiadam i nie ma problemu. Jak się kupuje takiego klocka, to korona z głowy nie spadnie jak się z buta zrobi dodatkowe 200 metrów w trakcie jednego wyjścia do sklepu. Ba, będzie to prozdrowotne.

A jak sie parkować nie umie, no to sorki, ale albo wracamy na elkę, albo jeździmy zbiorkomem.
  • Odpowiedz
@fescior: Kurde, obiecuję że jak zobaczę takiego jełopa co zajmuje 2 miejsca żeby mu nie porysowali, to biorę Panka i mu parkuję tak że nie wsiądzie. Niech się męczy burak zasrany
  • Odpowiedz