Wpis z mikrobloga

#pytanie #dzialalnoscgospodarcza

kojarzy ktos moze firme Dun & Bradstreet ? dostalem od nich list na adres mojej nie dzialajacej juz dzialanosci, w ktorym nic ciekawego nie pisza (informuja o tym kto przetwarza dane itp.). pierwsze slysze o takiej firmie, nidgy nie korzystalem. moge rozumiec ze to taka forma reklamy i wysylaja listy na dane z ceidg?
  • 9
Też to dostałem, dziwna sprawa, ogólnie jestem mega ostrożny i prawie nie mam spamu / niechcianych teleffofnow / pism. A jednak dostałem.
Mój strzał że to partner KRD.
Ktoś kojarzy?
Uważajcie.
Byla Bi*one pl _prawomocne wyroki.

Ostroznośc i podjecie działań prawnych.
Pisma nie podpisane .
Wyludzanie danych?
Jak firma prywatna moze przysylav pisma do osob obcych żadajac pouczając
wywiadownia? przecież nawet jezykowo określenie to jest związane z brudną częścią pozyskiwania informacji.

Z wzgledu na liczne przypadki chyba ktoś powinien tym sie w koncu zaintersować i podjąć odpowiednie działania!
Firma nielegalnie przetwarza dane osobowe, jest w tej sprawie wyrok NSA.
Na ich stronie znajduje się „formularz do usunięcia danych”, jednak żądają w nim podania kolejnych danych, których zapewne nie usuną. Sama prowadzę działalność i moje dane również się tam znalazły. Dzięki znajomości RODO udało mi się usunąć moje dane. W związku z tym świadczę usługi usuwania danych. Chętnych zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 884 894 897.