Wpis z mikrobloga

@23kulpamens: Witam czule patomoderatora z peperka. Może starzy ci się liżą przed nosem w domu i uważasz to za normę, ale ja nie mam ochoty na to patrzeć w internecie i włączam odpowiedni filtr. A że peperek jest spiedolony to filtruje męskie bokserki a dwóch liżących zwyroli - nie.
Witam czule patomoderatora z peperka.


@TwojHimars: To że napiszesz że coś jest #!$%@?, nie znaczy że każdy w magiczny sposób domyśli się co masz w bani. Na peppera nie wchodzę, bo nie muszę. #!$%@? mnie obchodzi kto się z kim liże, Twój problem jak Cię to boli. Jak Ci się nie podoba jak strona działa, to na nią nie wchodź albo zgłoś to producentowi, a nie zaśmiecaj tagi na wykopie.
@TwojHimars: Nie pasuje mi czytanie takich #!$%@? odpowiedzi na zwyczajnie zadane pytanie. Jak potrzebujesz wywalić gdzieś swoją frustrację, to proponuję znaleźć lepszy sposób, bo ten Cię nigdzie nie zaprowadzi. Nie uznaję cenzury, nie będę nic wrzucał na czarno, ani tagu, ani Ciebie. Jak Ci nie pasuje że ktoś odpowiada na Twoje posty to nie wrzucaj postów albo usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)